2737
2739
عنوان

گزارشششششش میزنید لطفا خواهش میکنم ترسوندین منو

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 24 پست
ولش کن بابا اسی یه شکری خورد خیلی چیزای خوبی هم یادگرفت اسم اورده بودم مطمئنم یکی پیدامیشد ازسمت شوه ...

پیام میده چی میگه دایت؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بود قضیش بدون اسم بگو ؟😆

بابا یه دایی دارم بایه خاله ک ازمادر بامادرم اینا یکی هستن ازپدرسوا داییم یه غلطای اضافی داشت میکرد منم فیتیله اشو پیچیدم ک دیگه بفهمه ماازاوناش نیستیم من اولش شک داشتم اما الان مطمئن شدم ک چشم بد داره بهم بعد اینم میدونم چیکارکنم باهاش نکبت اشغال

2731
بابا یه دایی دارم بایه خاله ک ازمادر بامادرم اینا یکی هستن ازپدرسوا داییم یه غلطای اضافی داشت میکرد ...

آره جدی برخورد کن 

بهت پیام میداد؟

عجب آدمایی پیدا میشه ها

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
ولش کن بابا اسی یه شکری خورد خیلی چیزای خوبی هم یادگرفت اسم اورده بودم مطمئنم یکی پیدامیشد ازسمت شوه ...

دورازجون. اره میدونم یه وقت مشکل پیش میاد. انشالله مشکلت حل بشه😊😊😊😊

😊😊😊😊😊😊
پیام میده چی میگه دایت؟

من بابت قرص لاغری اسلیمینگ ک واسه دوست شوهرم خواسته بودیم بهش پی دادم اخرش موقع خداحافظی دوتا گیف داد دوباریم ک خونه اشون سرزدم نگاه های بدی بهم میکرد مثلا یهو وسط غذا خوردن یا چایی خوردن زل میزد توچشمام باحالت هیزی و خنده منم اومدم گفتم بنظرتون بهم حس بدی داره ک مطمئن شدم داره باچیزایی ک خوندم

2740
من بابت قرص لاغری اسلیمینگ ک واسه دوست شوهرم خواسته بودیم بهش پی دادم اخرش موقع خداحافظی دوتا گیف دا ...

گیفاش چی بود؟