2737
2739
عنوان

آیا راهی هست آقایون جواب آزمایش اعتیادو بتونن منفی کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 50301 بازدید | 62 پست
شوهرشه ها

کلی گفتم 

شامل شوهر خودمم میشه پس 

در ضمن عنوان تایپک رو جواب دادم 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که میذارن زیر برگه وقتی بنویسن کپی برمیدارن . تو بانکا هم هست

وای  برگه میخورن یعنی

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

بله عزيزم هزارتا راه وجود داره واسه اينكه جواب ازمايش منفي بشه 

درضمن اگر صنعتي باشه تو حالت عادي خيلياشو تو ازمايش نشون نميده و براي چنتاش هم كيت جدا دارن كه بايد خودتون اسمشو بگين تا براتون ازمايش كنن 

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است
2731

خوردن کاربن قرص جلوگیری ریختن یه قطره خون در ادرار اینا را من میدونم آیا اونا چندتاراه بلدن 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

ببین از این تست نواریا بگیر بعد نگو میخوای ازمایش بگیری ازش یهویی بگیر ک قبلش همانگی نکنه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ای بابا

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2740

بهش دوغ بده بخوره  نزار جایی بره شنیدم دوغ و ماست بخورن زود  نکشن نعشه میشن حالشون بد میشه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
ببین از این تست نواریا بگیر بعد نگو میخوای ازمایش بگیری ازش یهویی بگیر ک قبلش همانگی نکنه

😌😔😔😔😔😔🙈🙏🙏🙏🙏❤❤

آزمایش ادرار خیلی راه پیچوندن داره بنظرم غافلگیرش کن‌مثلا یه روز یهو بگو پاشو بریم آزمایش از پیشش هم تکون نخور تا موقع انجام آز

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
بله آزمایش خون باید بگید دقیق برای اعتیاد  اونوقت اگر به هرچیزی اعتیاد داشته باشن نشون میده حت ...

نه گلم اگه مشخص میکرد خوب بود اینا قبلش اب لیمو میخورن ازمایش نشون نمیده دیدم که میگم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
بهش دوغ بده بخوره  نزار جایی بره شنیدم دوغ و ماست بخورن زود  نکشن نعشه میشن حالشون بد میشه

امتحان میکنم امشب

2706