2733
2734
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13124 بازدید | 556 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چهرمو دوست دارم

اما ی وقتا احساس میکنم زشتم مخصوصا اینه دستشویم خیلی بد بهمو نشون میده خودمو توش نگاه نمیکنم😂😂😂😂 نور دهیش بده😐😐😐

ی وقتا بی روحم میگم دختر پاشو ی موهاتو شونه کن  یه بافت به موهات بزن اما همینطوری میچرخم تا شوهرم بیاد☺

بیشتر مواقعم میرم جلو اینه به خودم چشمک میزنم میگم چقدر جیگر شدی دختر

ی وقتا میرم جلوی ایینه میگم امروز روز تو نیست زشت شدی بعد جالب ارایشم میکنم تغییر احساس نمیکنم ی وقتا واقعا روز روز من نیست😂😂😂😂

عکسم میگیرم قشنگ میوفتم میگن خوش عکس ی وقتا عکسامو نشون ابجیام میدم میگم نه خدایش ببین خدایی جذابیتم ببین توروخدا مگه داریم اینقدر جیگر😂😂😂😂

بعد شوهرم میشنوه میگه منو میگی دیگه از من خوشکلتر مگه تو جهانم هست میگم اره منم همیشه کل کل داریم اخر شوهرم میبازه😂😂😂

یک صفحه رو خوندم...😏😏😏😏

همه از خودشون راضی ان و بی نقصن🤔🤔🤔🤔

خواستم از همین تریبون استفاده کنم

و

بگم

همه اینایی ک توی خیابون میبینید شب دیگه خوابتون نمیبره

همه اینا ک میبینین میگرخین دستتون گاز میگیرین که سرتون نیاد بچتون،نوه تون شبیهش نشه

اینا همه منم

همه😎😎😎😎

2738
من اون موقعا که بین 20 تا 27 سالم بود هروقت با دوستام بیرون میرفتم همینجوری بود همه به من نگا میکردن ...

چرا وقتی با یه خوشگلتر میری بیرون باید به اون بگن بیشتر مگه سلیقه ای نیست ؟؟بعضی وقتا انقدر دو نفر با هم متفاااوتن که اصلا قابل مقایسه نیستن مثله سفید وسبزه که خوب هرکدوم سلیقه ایه اصلا میگم چرا ملاک انتخاب مردم انقدر مقایسست مگه کفشه یا جنسه که هرکدوم خوشگلتره چرا نمیگن هرکدوم دل نشین تره برام ؟ در ضمن انقدر زیبایی مد شده مثله لباس که مد میشه یه دوره لب قلوه یه دوره سفید برنزه یه دوره نیچر مردم حتی دیدم سن بالاها هم جوگیییرررن مثلا دختری که قیافش رو مد الانه رو میگن خوشگل در صورتیکه به نظر من خوشگل نبود 

چرا وقتی با یه خوشگلتر میری بیرون باید به اون بگن بیشتر مگه سلیقه ای نیست ؟؟بعضی وقتا انقدر دو نفر ب ...

خب طبیعیه! چون از بین دونفر همیشه یه نفر بیشتر به چشم میاد! شاید اون یه نفری که بیشتر به چشم میاد اینقدر روی اون یکی سایه میندازه که اون یکی بصورت ناخواگاه اصلا دیده نمیشه!

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
من اون موقعا که بین 20 تا 27 سالم بود هروقت با دوستام بیرون میرفتم همینجوری بود همه به من نگا میکردن ...

چقدر جمله آخرتو قشنگ و فکر شده گفتی مامان من نوجوونیم که از قیافم خوشم نمیومد همین مفهومو یه جوری بم میگفت که بیشتر از خودم بدم میومد میگفت تو خوبی قشنگی زشت نیستی ولی بدون خیلیا از تو خوشگترن و خیلیااا از تو زشتترن اینجوری فکر میکردم من زشتم و خیلیا از من زشت ترن از اون ور خودمو با خوشگلترا مقایسه میکردم اعتماد به نفسم میمومد پایین 

همه ی زشتای تو خیابونم منم کللییییی من😁

دقیقا اینجا همە دور کمر بە با سن 0/7

اندام عااااالی ، همەی این اندام های نامتناسب و چاقی کلی و موضعی های بیرون هم منم ، همممەشون منم😀😀

2706