2733
2734

دوستم اومده بود خونمون خونه ما٥٠متره ولي برا خودمون هستش برگشتن ميگن چجوري تو اين لونه موش زندگي ميكني سخته خفه نميشي مهمون نميتونه بشينه انقد ناراحت شدم بغضم گرفتش ١ماهه عروسي كردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عقل ندارن که

ولش کن اصلا هم ناراحت نباش خوبیش اینه براخودتونه

خونه من۴۰متره برا خودمونم نیس ولی مهم اینه دل خوش باشه

خوشبخت باشی عزیزم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

به این ادم‌نمیگن دوست

میگن بیشعور

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

واااا... پروردگار مردم شفا بده... اول دوست حسودیش شده این گفته دومم اصلا بهش ربطی نداشته... سومم مهم اینه که تو توش احساس خوشبختی و شادی و ارامش داری ول کن برای حرف اینجور ادم ها که به سردرد ساده شون بیشتر از من و شما اهمیت میدن خودت رو اذیت نکن دوست عزیز...

عزیزدلم به جای گریه باید در انتخاب دوستانت تجدید نظر کنی، هر بی ادبی لایق دوستی اونم در حد رفت و امد نیستا

الهی شکر که دغدغه کرایه خونه نداری

ان شاالله همیشه خوشبخت و در ارامش باشید، حالا میخواد خونه تون 50 متر باشه یا 500متر

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706