2737
2734
عنوان

ي لحظه بيايين

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
كرمشو شكر ولي همه اين سالا هرچي بيشتر دعا كرديم بدتر شدو كار ب جاهاي باريك الان كشيد

بروپیش مشاور راهکاربگیر انرژی منفی نده به همسرت محبت کن سکوت کن کل کل نکن خدا کمکت میکنه نذرامام جواد ع کن سریع حاجات دنیوی رومیدند

والا دعاهامون ك براورده نشد متاسفانه بدترم شد

ناامید نشو هیچ وقت خودت وزندگیتو بسپار ب خدا 

خدا ب بندش ظلم نمیکنه عزیزم الهی امشب امضای آرامشت ب دست امام زمان رقم بخوره😘نگران نباش

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
بروپیش مشاور راهکاربگیر انرژی منفی نده به همسرت محبت کن سکوت کن کل کل نکن خدا کمکت میکنه نذرامام جوا ...

همير كجا بود

از بدبختي مجردم تو اين سن نزديك ٣٥

خونه خودم بودم ك تا اين حد غصشو نميخوردم

خونه بابامم خير سرم

خدا ب حق اين شب عزيز اين دوتارو امشب ازمون بگيره ك جونمونو ازمون گرفتن

2740
ناامید نشو هیچ وقت خودت وزندگیتو بسپار ب خدا  خدا ب بندش ظلم نمیکنه عزیزم الهی امشب امضای آرام ...

بخدا موندم چي بگم

ي زمان اونقد معتقد بودم ك نگو

از بس دعا كردمو نشدو بدتر شد ك ديگه اعتقادمم كمرنگ تر شده

همير كجا بود از بدبختي مجردم تو اين سن نزديك ٣٥ خونه خودم بودم ك تا اين حد غصشو نميخوردم خونه باب ...

کی رو ازت بگیره والدینت رو چرا؟؟؟ واقعا متاسفم

دعامیکنم عاقبت بخیر وخوشبخت بشی وسریعترازدواج خوب نه بد داشته باشی

بخدا موندم چي بگم ي زمان اونقد  معتقد بودم ك نگو از بس دعا كردمو نشدو بدتر شد ك ديگه اعتقادمم كمرنگ ...

ن هیچ وقت نزار سختی ها ایمانت رو کم رنگ کنن بازم ب خدا توکل کن جز خدا یاوری ودلسوزی نداریم 😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
کی رو ازت بگیره والدینت رو چرا؟؟؟ واقعا متاسفم دعامیکنم عاقبت بخیر وخوشبخت بشی وسریعترازدواج خوب نه ...

بابام و داداشم ك غير ابروريزي چيزي برا ادم نذاشتن

ديگه حد ندارن

بابام و داداشم ك غير ابروريزي چيزي برا ادم نذاشتن ديگه حد ندارن

نگو بمیرند بگو خداهدایتشون کنه لحنت خیلی بده خداقهرش میگیره پدرومادر حرمت دارند حتی بدشون توبه کن

نگو بمیرند بگو خداهدایتشون کنه لحنت خیلی بده خداقهرش میگیره پدرومادر حرمت دارند حتی بدشون توبه کن

اخه بد داريم تا بد

اينا ديگه واقعا شورشو در اوزدن

ب هيچ صراطيم مستقيم نيستن الا ابروريزي

اخه بد داريم تا بد اينا ديگه واقعا شورشو در اوزدن ب هيچ صراطيم مستقيم نيستن الا ابروريزي

باشه دلیل نداره به پدرتون توهین کنید اون بوده که سماهستید خداقهرش میاد دعا ونذرکنید براشون خداکمک میکنه اصلاح میشند

2706