2737
2739
عنوان

اینو بخونید... شاید مثل من حالتون خوب شد

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 82 پست
اهااااااان باشههههه😁😁😁 چرا دوستم🙁

از دست خواهرم

قدر نازیو بدون

من با یه شمر رابطه خونی دارم

به یه خودخواه

بقول جیار با یه عقده ای😕😔بهش فکر‌میکنم بغضم میگیره

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

ریپ نشد

@__purple__purple__    

عه این چیزا پیش میاد عزیزم من حسابش از دست در رفته ک چقد تا الان بخاطر نازی دلم شکسته😂😂😂ایشالله با هم آشتی میکنین بعد میای بهم میگی😍شکر خوردم😁

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی عالی بود ان شاءالله حاجات همگی روابشه استرترعزیزممنون ازاین تاپیک عالیت واسم دعاکن خدامشکلمو حل کنه دل شکستم گناهبارم روم نمیشه دیگه چیزی بخوام توروخدابچه ها هرکی تامیکمومیبینه واسم دعاکنه این شبایه قدر ان شاءالله که همگی حاجت روابشید به حق امیرالمومنین

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
ریپ نشد @__purple__purple__     عه این چیزا پیش میاد عزیزم من حسابش از دست در رفته ک چ ...

زاهرامار

نه اخه موضوعو نمیدونی

من‌واسه سیسمونی‌خواه م‌خودمو کشتم

یعنی سرویس نمدیاشو‌همشو‌خودم‌دوختم با دستای خودم چه سرویسی ام شد و‌هزارتا کار دیگه و همش‌سلیقه من‌بود

امشب اومدم دست بچشو از ضعف بوس کردم و قربون صدقش رفتم

منو پس زده میگه جلو‌مامان‌اینام‌حالم بهم‌خورد چقدر میچسبی بهش🙂اصلا هممون هنگ‌کردیم

نمیدونی چجوری باهام حرف میزنه

بیشعور ترین ادمیه که میشناسم و اینقدری دلمو شکست که خدا میدونه

به جیارش گفتم اتفاقاتی که قبلا میوفتادو میشناستش دیگه

ببین در خدی با من بد حرف زد که بابام اومد بوسم کرد گفت نمیزارم دیگه کسی بی احترامی کنه بهت هرکی که باشه باشه بلدم باهاش چیکار کنم و بغضش‌گرقت😔

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2731

مرسی ازت خدا هرچی که میخوای بهت بده ، از وقتی تاپیک زدی تا الان داشتم مینوشتم ،چقد سبک شدم ، خیلی عالی بود ، واسه همه بچه ها ی سایتم نوشتم و دعا کردم💜

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
زاهرامار نه اخه موضوعو نمیدونی من‌واسه سیسمونی‌خواه م‌خودمو کشتم یعنی سرویس نمدیاشو‌همشو‌خودم‌دوخ ...

😒😒😒بیتربیته چقد ایشششش

دیگه باهاش نمیحرفی تا بیاد معذرت بخواد

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😒😒😒بیتربیته چقد ایشششش دیگه باهاش نمیحرفی تا بیاد معذرت بخواد

دقیقا مثل نازی هشت سال ازم بزرگتره

میخواست بره خونشون منا میذاشت که میرم خونمون اگه این به من بی احترامی کنه

بابامم خوب جیزش گفت

دقیقا مثل نازی هشت سال ازم بزرگتره میخواست بره خونشون منا میذاشت که میرم خونمون اگه این به من بی اح ...

نفهمیدم🤔🤔

نظرت چیه بریم خصوصی بحرفیم

2740