2737
2739
عنوان

نمیخوایم بفهمیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 46 پست

ب ی اهنگ نیس خواهر من کاش همه اش ب همین بود خانه از پایه ویران است... بچه ها عصبی و پرخاشگر دارن بار میان زبون دراز و بی پروا و خیلی راحت احترام رو میشکنن کاش فقط اینا بود تو خیابون هر رفتار اشتباهی بزرگترشون انجام بده رو اینام انجام میدن بچه کوچیک میذارن رو پاشون قلیون بکشه بعد فیلم میگیرن میذارن اینستا...زباله رو هر جا دیدن میریزن و بچه هم تکرار میکنه...بی ادبی رو تو ادبیات کلماشون بروز میدن بچه ها یاد میگیرن... خیلی وضعیت خرابه با این شرایط فعلا قصد بچه دار شدن ندارم منم البته هنوز عقدم 4 ساله و امسال عروسیمون هست اما خب واقعیت جامعه خوب نیست

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
یه فیلم خارجی دیدم دختره حدودا۱۳سالی داشت داشت کلیپ آهنگ نگاه میکرد(همینا که برا ماعادیه میخونن ومیر ...

شرکتایی مثل کونامی و یوبیسافت و الکترونیک آرتز برای فروش یه سری بازیاشون جاهای دیگه کارت شناسایی درخواست می کنن. به علاوه ی این که خود پدر و مادر ها اجازه ی انجام این بازی ها رو نمیدن.

یا تماشای فیلمای با خشونت بالا، مصرف مواد یا زبان اسلنگ!

بعد اینجا...

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه بابا تو همه چی میدونی بجای سرچ تو گوگل برو یه سر بخشنامه هایی که به ماماها ده سال قبل و جدیدا ...

این پدر و مادر نیستن که مشکل دار میشن با فرزندشون.

اون فرزند در آینده وقتی این خشونت ها رو ببینه، این استرس ها رو تحمل کنه دچار مشکل با خودش میشه.

بی اعصاب بودن و خشونت خانگی و ... فکر میکنید ریشش چیه؟!

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
ب ی اهنگ نیس خواهر من کاش همه اش ب همین بود خانه از پایه ویران است... بچه ها عصبی و پرخاشگر دارن بار ...

اهنگ یه مثال بود از چیزی که نباید برای این سن پخش بشه و ما اهمیتی نمیدیم بهش.

وگرنه کاملا صحیح میگید به یه آهنگ نیست.

چند درصد مادرا و پدرا به تربیت بچه هاشون واقعا اهمیت میدن؟

از بی حوصلگی برای سر و کله زدن یا بچه یا در و همسایه یه تبلت میندازن جلوش که ساکت شه.

از ترس این که بچه پرخاش کنه یا گریه کنه هر چیز نامعقولی که بخوان رو فراهم میکنن.

این بچه دقیقا قراره چی بار بیاد خب؟

تمام نگرانیشون یهو ۷ سالگی شروع میشه که میگن وای کدوم دبستان ببرم که تیزهوشان قبول شه.

بعدم هی هر استعدادی داره کور میکنن که نه الا و لالله باید تو دکتر بشی.

خودشون جلوی بچه زباله میریزن توی خیابون، اون بچه واقعا به ۲ تا حرف تلویزیون و کتاب درسیش میکنه یا رفتار پدر و مادرش رو تقلید میکنه؟

فرهنگ رانندگیمونم که اونجوریه...جلوی بچه هر فحشی به دهنشون بیاد نثار ملت میکنن، جالا مثلا چرا نثار طرف میکنن؟ چون داره با سرعت مجاز رانندگی میکنه 😐😐😐

امیدوارم خوشبخت بشی عزیز دلم ❤❤❤

2731
این پدر و مادر نیستن که مشکل دار میشن با فرزندشون. اون فرزند در آینده وقتی این خشونت ها رو ببینه، ا ...

اره ریشش اینه که بیش از ۴۰ میلیون ایرانی زیر خط فقرن ، ندارن واسه بچشون گوشت بخرن ، ندارن شهریه حتی مدارس دولتی و بدن

بیکاری بیداد مکنه  ،کارخانه ها میخابه ، مردم از نداری دزدی میکنن ،بهداشت وضع خوبی نداره ، قیمت داروها سر به فلک کشیده،مردم ندارن اجاره بدن ،درامد ندارن

اونوق دغدغه شما اینه که چن تا بچه تو مدارس مناطق خوب یه اهنگ خوندن؟؟؟و خانوادشون مقصره؟؟؟

چرا اهنگ رو تربیت بچه تاثیر داره ،ولی گرسنگی و نداری و بیکاری خانواده تاثیر نداره؟؟

وقتی ایران چند سال قبل که فیلم و اهنگ میدین و کاباره داشتن  تونست افرادی تربیت کنه که انقلاب کنن و ۸ سال بجنگن و شهید بشن؟؟

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
اره ریشش اینه که بیش از ۴۰ میلیون ایرانی زیر خط فقرن ، ندارن واسه بچشون گوشت بخرن ، ندارن شهریه حتی ...

شک دارم که حتی متن بالا رو خونده باشی 😐

برام مهم نیست ۴ تا بچه چی خوندن.

دارم از تربیت میگم و این که خونواده ها اهمیت نمیدن چی برای سن بچشون مفیده!!! اگه میتونید بخونید اون متنو دوباره خواهشا!!!

نه برام هیج اهمیتی نداره ۴ تا بچه رقصیدن. اون مفاهیمی که شکل میگیره واسم مهمه.

سیستم اموزشی و قیمت کالا هارو ما نمیتونیم کاری کنیم، میتونی اقلا به شعور و تربیت بچمون اهمیت بدیم که!

بحث شما الان با من چیه؟

مخالفی؟ میگی بچه باید سریالای ترکی با مضمون خیانت ببینه، بازی های بکش بکش بکنه و فیلم های خشن ببینه؟!

اهنگایی با تم مواد مخدر و سکسیسم خالص بشنوه؟!

یا فقط الان اومدی یه مخالفتی بکنی و بری؟!؟؟

با تکامل ذهن بچه مشکل داری و به نظرت این درجه بندیا همه چرت و پرتن؟!

فازت رو الان نمیفهمم 😐 حتی نمیتونم علت این حجم عصبانیتتو درک کنم...

خدا آرامش بده فقط بهت امشب.

شک دارم که حتی متن بالا رو خونده باشی 😐 برام مهم نیست ۴ تا بچه چی خوندن. دارم از تربیت میگم و این ...

مشکل من اینه خانواده رو مقصر ندونی وقتی جامعه سر چیزای دیگه داره خراب میشه

من ارامش دارم ، بهر حال ممنون بابت دعای خیرت

شک دارم که حتی متن بالا رو خونده باشی 😐 برام مهم نیست ۴ تا بچه چی خوندن. دارم از تربیت میگم و این ...

در ضمن من عصبانی نیستم گلم 

نظرمو گفتم، قرار نیس ادم وقتی حرف میزنه تا قانع بشه ،دعوا داشته باشه که

من با شما مشکلی ندارم

2740
مشکل من اینه خانواده رو مقصر ندونی وقتی جامعه سر چیزای دیگه داره خراب میشه من ارامش دارم ، بهر حال ...

خونواده اولین نهاد تربیتیه.

من منکر تاثیر جامعه که نشدم، مقوله ی اون جداست. این تاپیک راجع به تاثیر خونواده بود.

توی تاپیکی هم که راجع به تاثیر اجتماع باشه قطعا از تاثیر خونواده نمیگم!

در ضمن من عصبانی نیستم گلم  نظرمو گفتم، قرار نیس ادم وقتی حرف میزنه تا قانع بشه ،دعوا داشته با ...

❤❤❤

اهنگ یه مثال بود از چیزی که نباید برای این سن پخش بشه و ما اهمیتی نمیدیم بهش. وگرنه کاملا صحیح میگی ...

ممنون عزیزم امیدوارم روزی برسه ک نگران اینده ی نامفهوم فرزندانمون نباشیم🙏

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
متاسفم برات یکی از همین آقایون که درکش پایینه پدر شماست،یکیشم داداشتون هست نمیدونم مجرد یا متاهلی ...

😄😄😄😄مرسی ک واسم متاسفی اولا..ثانیا میتونی شوخی بودن صحبتو درک کنی میتونی جبهه بگیری..پشتشم گفتم خانوما زیاد صحبت میکنن😐😐😐ب تاسف خوردنت برس

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
همین یعنی نگاه سکسیستی

عزیزم لطفا اروم باش😐😐😐اولا میتونی شوخی توی پستو درک کنی ...ثانیا من یکی واسه اقایون گفتم یکی واسه خانوما ک زیاد صحبت میکنن..هردوشم شوخی بود...کمترجبهه گرفتن بهترین کاره

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2706