2733
2734
عنوان

حالت تهوع دایمی، رفلاکس دایمی و... 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 51 پست
یه دو ماه رفتم بدتر شدم 

ببین به نظرم شما افسردگی شدیدی داری از چیزایی که گفتی میشه فهمید چقد روحیت خستس به نظرم دوکسپینو بخور یبوستتو یه جوری درمانش کن من یه مدت دارو اعصاب میخوردم یبوست شدید داشتم دکتر گفت باید داروتو بخوری بهم قرص داد برا یبوست

این نیز بگذرد...                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین به نظرم شما افسردگی شدیدی داری از چیزایی که گفتی میشه فهمید چقد روحیت خستس به نظرم دوکسپینو بخو ...

دارم اس سیتالوپرام میخورم و کلردیازپوکساید دوتا قرص اعصاب دارم میخورم این یکی را فقط نخوردم من اصلا همینجوریش با قرص چ شربت معدم دو روز سه روز کار میکنه 

ی 10 روزی هست خداکنه بعد قرصا حال بدم بر نگرده خیلی استرسشو دارم

وای انشالله به خدا بد دردیه من که دارم نابود میشم دارو معدت هم یه دفعه قطع نکنیا حالت بدتر میشه 

بعد اینم یه مشکلیه که متاسفانه خوب شدنی نیست فقط باید کنترلش کرد من الان فلوکستین و دوکسپین میخورم نخورم معدم داغونه تازه با این وجودم اکثر وقتا اذیتم همین امشب غذا خوردم یه حالت تهوعی داشتم که نگو

این نیز بگذرد...                                   
بعد اینم یه مشکلیه که متاسفانه خوب شدنی نیست فقط باید کنترلش کرد من الان فلوکستین و دوکسپین میخورم ن ...

داغون شدنه داغونم خدا یا شفام بده یا دیگه راحتم کنه

2740
برای من دکتر دوکسپین نوشت دو هفته خوردم دیدم یبوستمو بدتر کرد برای همین نخوردم به من اصلا افسردگی ها ...

مشکلاتی ک گفتی همشون علائم سردی معدس خواهر من😟

نعناع و بارهنگ بجوشون معدتو گرم کنه

چرا لقمه رو دور سرت میپیچونی😨😨

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
داغون شدنه داغونم خدا یا شفام بده یا دیگه راحتم کنه

عزیزم اینجوری نگو انشاالله بهتر میشی درکت میکنم منم یه مدت انقد اذیت بودم آرزو مرگ داشتم😔

این نیز بگذرد...                                   
عزیزم اینجوری نگو انشاالله بهتر میشی درکت میکنم منم یه مدت انقد اذیت بودم آرزو مرگ داشتم😔

به خدا خسته شدم دیگه جونی برام نمونده تو اوج جونیم پیر شدم داغون شدم😢

2706