2737
2734
عنوان

دکه سیگار فروشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 84 پست
دور لبش زیر چشاش سیاه شده از این ارزونای بیخاصیت گرفته خاک بر سرش کنن این همه زحمتشو کشیدیم

دور از جونش اینجوری نگین..سنش اینجوریه حساسه تو خیابون همه دخترا سیگار میگیرن دستشون تاثیر داره اینا هم گ.میخاسته امتحان کنه شاید..بهش محبت کنین درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دور از جونش اینجوری نگین..سنش اینجوریه حساسه تو خیابون همه دخترا سیگار میگیرن دستشون تاثیر داره اینا ...

ای بابا دنیا رو به پاش ریختیم همه ی عمرمو به خاطرش تلف کردم اخرشم اینطور شد بعضی وقتا فکر میکنم کاری نمیتونم بکنم چون بعضیا احمق زاده شدن

دور لبش زیر چشاش سیاه شده از این ارزونای بیخاصیت گرفته خاک بر سرش کنن این همه زحمتشو کشیدیم

با ی بار سیاه شده زیر چشاش چی بوده مگه؟! شما از کجا متوجه شدین سییگار کشیدع

2731
خیلی لوسه خودش خودسر میره بیرون مامانمم تنبیهش نمیکنه وگرنه منو چون مامانم کتک میزد اصلا از این کارا ...

من ۱۷ سالمه تا به تنهایی پامو بیرون از خونه نزاشتم😐اینستا هم تا یکماه پیش حق نداشتم نصب کنم تلگر‌ام هم تا پارسال😐نمیدونم چجدریه بعضیا اینجورین ما اینجوری😑

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
الان این اتفاق افتاده. به جای تعصب و مقایسه راه حل بدید.  دوست عزیز باید باهاش صحبت کنی. تحت ت ...

سر ما داد میزنه به ما میگه تو زندگیم دخالت نکنید نمیزاره به مدرسش چیزی بگیم والا به خدا ما تعصب نداریم ما فقط خسته ایم از دستش هر کاریم که خواسته کرده

ای بابا دنیا رو به پاش ریختیم همه ی عمرمو به خاطرش تلف کردم اخرشم اینطور شد بعضی وقتا فکر میکنم کاری ...

شاید مشکل از همینجاس ک همه دنیا رو پاش ریختین ...ی یکم بزارین خودش مسئولیت رو دوشش باشه لوس نشه انقد مراقبش نباشین..نه ک ولش کنینا اما مث بچه ها بهش رفتار نکنین..بزارین یکم تجربه کنه بزرگ شه..همه تو این سن اشتباه میکنن ..خودش بهتون گف سیگار کشیده؟؟

دور از جونش اینجوری نگین..سنش اینجوریه حساسه تو خیابون همه دخترا سیگار میگیرن دستشون تاثیر داره اینا ...

تو کدوم خیابون همه دخترا سیگار دستشونه؟من تا حالا ندیدم

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم 
2740
من ۱۷ سالمه تا به تنهایی پامو بیرون از خونه نزاشتم😐اینستا هم تا یکماه پیش حق نداشتم نصب کنم تلگر‌ام ...

چون شما براتون قانون گذاشته بودن ولی مامانم هرچی که خواهرم میخوادو بهش میده و اصلا سرزنشش نمیکنه منم مثل شما بودم و هستم از اینستا هم متنفرم یک فضای پر از دروغ و حقه بازی خواهر من تیزهوشانیه همه تحویلش گرفتن پررو شده

با گریه چیزی درست نمیشه خواهر از ی مشاور کمک بگیر . الان تو ی سنی هست که دوست داره هرچیزو با توجه به ...

بله فردا میبرمش روان پزشک اخه تیزهوشان که قبول شد همه تحویلش گرفتیم الان دیگه کاری نمیتونیم بکنیم چون پدرمونو درمیاره

تو کدوم خیابون همه دخترا سیگار دستشونه؟من تا حالا ندیدم

والا من ولیعصر دانشگامه تو خیابون سیگار دیدم گل دیدم ...حتی این آخریا ی دختره توهم زده بود ی مرده رو گرف به باد کتک 😐بعد فحاشی میکرد حالش وسط خیابون بهم خورد دوستاش اومدن جمش کردن..تو سفره خونه هام ک دخترا پرن..چطور ندیدین ؟؟؟!

با ی بار سیاه شده زیر چشاش چی بوده مگه؟! شما از کجا متوجه شدین سییگار کشیدع

خودش بهم گفت و تو صورتم فوت کرد حالم ازش بهم میخوره زندگی من اگه مثل این بود الان هیچ غصه ای نداشتم حالا میخواد ادای لات و لوتا رو واسم دربیاره

2706