2737
2739
عنوان

تاحالا کسی دیده عاقبت ظالم رو ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4755 بازدید | 93 پست
تعریف میکنی

مادرشوهر مادرشوهرم خیلی اذیتشون کرده .. یه پیرزن بیچاره ای ک مادرشهید هم بوده و آلزایمر داشته رو خیلی مسخره میکرد.. 

الان خونه نشین شده .. کمو بیش آلزایمر داره .. نمیتونه از پس کارای شخصیش بیاد و خیلی چیزای دیگه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولله چی بگم،،، نمیبخشمش با پول امروز میشه تقریبا ۲ میلیارد

دیگه طرف مرده بهتره امشب ببخشیدش تا خدا هم ببخشه

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
مادرشوهر مادرشوهرم خیلی اذیتشون کرده .. یه پیرزن بیچاره ای ک مادرشهید هم بوده و آلزایمر داشته رو خیل ...

یعنی خودش همونطور شده درسته ؟

2731
نه والا. من خیلی منتظرم... انشاا.. امشب مجوز تاوان ازاراشونو از خدا می گیرم. 🙌🙌🙌

نه منتظر نباش بسپار به خدا

تو فکر این باش که چطور رشد کنی پیشرفت کنی 

راستش خیلی خیلی دارم سختی میکشم برا همین یادم می افته ... و ناگهان فکر میکنم ایا قراره چیزی بشه ؟ هر ...

خوب شما همین افکارت  انرژی منفی داری ساطع می‌کنی به زندگیت .  

شما زندگی خودتو بکن . 

و به خداوند اعتماد کن . من و شما در جایگاهی نیستیم که بقیه رو قضاوت کنیم . فقط خداوند قاضی هست. 

نفرین کردن کارمای بد داره . حتی اگر در ذهنت بیاد . 

فقط و فقط رها کن .  

2740
خب اونم رفته یه زن دیگه گرفته جوونتر و تر گل ورگلتر نه زنش چی کار کنه بیچاره خودش میگرفت باز یه چیزی

خب نمیشه گفت علت سرطان زنش ظلم اون بابا بوده ..

اره پدرشوهر یکی دلشو شکوند. اینم گفت فقط از خدا میخوام فلانی لال از دنیا بره که با اون حرفش منو سوزوند

۶ ماه بعد پدرشوهره زبونش غده درآورد،زبونشو بریدن

نمیتونست حرف بزنه سکته کرد مرد

من از همكارم شنيدم در مورد خانواده شوهرش ولي دوست ندارم حتي نقل قول اين موارد رو. مخصوصا كه اون فرد فوت شده . خدا همه رو ببخشه !

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
خوب شما همین افکارت  انرژی منفی داری ساطع می‌کنی به زندگیت .   شما زندگی خودتو بکن .  ...

نه نفرین نمیکنم

ولی چی بگم خیلی تحت فشارم ... این افکار میاد توذهنم

بله میدونم که نباید فکر کنم بهش چون منفیه و منفی ببار میاره

ممنونم که هستی 

بله دیدم...خاله همسرم برای عروسش همش دعا شر می نوشت و اذیتش میکرد و نگذاشت خانوادشو ببینه...آخر عمری آلزایمر گرفت و می گفتن همش با در و دیوار حرف میزده...جالبه که توی تنهایی فوت کرد

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
خب اونم رفته یه زن دیگه گرفته جوونتر و تر گل ورگلتر نه زنش چی کار کنه بیچاره خودش میگرفت باز یه چیزی

نه خیلی دوستش داره داره اب میشه وفهمیده ظلم کرده .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706