2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گریم عکس نتی باشه مگه شما پروفایل نتی نمیذارین اره میگم عکس نتیه مثل خیلییا که میذارن؟ من پرسیدم که ...

پروفایل میزارن ولی نمیگن ماییم

اره مشخص بود پرسیدی که خودت بزنی ما هم...😂😐

هر کیو ببینم تو امضاش صلوات خواسته میفرستم ، فقط حسش نیس بگم😑😄
2731
پروفایل میزارن ولی نمیگن ماییم اره مشخص بود پرسیدی که خودت بزنی ما هم...😂😐

من گفتم میخواهم اگه خوب بود بزنم معذرت خواهی هم که کردم به فکرم نرسید بگم میخواهم این رنگی بزنم

اخ خوب ضایش کردی فک کنم ناخونهاش داغونن که الکی میگه این عکس ناخونهای خودمه چقد دلم برات  سوخت ...

شاید یکی با همین کلمه حرف دلش بشکنه لطفا سکوت کنید چیزی،نگید خودشو خداش بیخیال چیزی که از،ما کم نشد،

من گفتم میخواهم اگه خوب بود بزنم معذرت خواهی هم که کردم به فکرم نرسید بگم میخواهم این رنگی بزنم

فرار کن الان کتک میخوری😀

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
گریم عکس نتی باشه مگه شما پروفایل نتی نمیذارین اره میگم عکس نتیه مثل خیلییا که میذارن؟ من پرسیدم که ...

الان من گفتم دستمو کردم تو استینش عکس بگیرم😂😂😐

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!