2733
2734

دخترم خیلی خوبه ولی خود رای هست و بحث می کنه و در صورت مخالفت سروصدا راه میاندازه از دست دخترم و اختلافش با بدرش خیلی داغونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من دختر خونه بودم هرچی بابام میگفتم مامانم میگفت بگو چشم😐حتی سر عروس شدنم هم قضیه همین شد

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

آره میشوریم پهن میکنیم پدر را :/

شوخی😑

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738

من سر هرموضوعی  چندین بار با مامانو بابام بحث میکنم،و درنهایت بحثو‌میذارم کنار چون‌میدونم بی فایده اس وقانع نمیشن ، و میرم کار خودمو انجام میدم به هیچ کسم توضیحی نمیدم

بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  
22 سال

عاخی😍😍😍😍دختر 22 ساله داری😃😃😃

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706