2737
2734
عنوان

چه حرفی بود زد 😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 85 پست
نه راضیم خواهر کوچیکمم ۸سالشه هی موز میاره میگه اجی بخور اب پرتقال میاره هی بوسم میکنه

ای جاااااان❤

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یادم نیست تصورم از حاملگی چی بوده. فقط یادمه فک میکردم  فقط باید مایع مرد بره تو بدن زن😶 ...

🤣🤣

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2731

یا خدااا من چی بودم پ

من ابر گودزیلا بودم😂😂😂

البته من سوم راهنمایی دوزاریم کامل جا افتاد به من میگفتن عقب مونده😂😂😒😒

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
من یادم نیست تصورم از حاملگی چی بوده. فقط یادمه فک میکردم  فقط باید مایع مرد بره تو بدن زن😶 ...

اگه تصور من درست بود که همه حامله بودن😂😂😂فکر میکردم از مهر و محبت به کسی ادم حامله میشه

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

دیروز یکی تاپیک زده بود ۱۵ سالش بود میگفت به نظرتون چرا دوست پسرم اصراری واسه قرار گذاشتن باهام نداره 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2740
یا خدااا من چی بودم پ من ابر گودزیلا بودم😂😂😂 البته من سوم راهنمایی دوزاریم کامل جا افتاد به من ...

بابام میگه میترا که شوهر داره انقدر اطلاعات نداره ولی این دوتا دختر کوچیکم دست همه رو از پشت بستن

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍
بابام میگه میترا که شوهر داره انقدر اطلاعات نداره ولی این دوتا دختر کوچیکم دست همه رو از پشت بستن

ماشالا😂😂😂💪💪

من تا ۲۵/۶ سالگی نمیدونستم کا ند وم چیه باورت میشه خدایی؟؟؟ تو خوابگاه فهمیدم😐😐😐

اتفاقا چندروز پیش یکی تاپیک زد که یکی گفته شوهرم توخواب زده به جدولا این یعنی چی بعد همه هم میدونستن ومسخره میکردن ولی من با۲۵سال سن هنوز نمیدونم خانوما اگه حرف زشتیه عذر میخوام واقعا نمیفهمم معنیش چیه درجه زشتیش تاچه حده که گفتم

اگه تصور من درست بود که همه حامله بودن😂😂😂فکر میکردم از مهر و محبت به کسی ادم حامله میشه

الاهی😂

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.