2733
2739
عنوان

سیدحسین عباس منش 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 31148 بازدید | 76 پست

اینم بگم بنده این همه آدم مختلف و منحرف دیدم 

اما آبروی کسی رو تا حالا نبردم 

اما در مورد چنین شخصی که از حریم خودش خروج کرده و دین رو که هیچ زیر سوال برده ؛ دیگران رو داره با خودش در منجلاب عقاید منحرفش وارد می‌کنه.

من اگه خودش منحرف بود کاری نداشتم 

زورم از این میاد که جوون هامون رو داره منحرف می‌کنه .

اونم کسی که معلومه خیلی سخت حمایت میشه.

وگرنه کسی که سوادش این همه پایین باشه نمی تونن اینقدر ظریف و هنرمندانه سفسطه کنه و ذهن رو منحرف کنه.

ایشون 

توی فایل چند برابر ثروت میگه: 

فقط ثروتمندان خدا رو درک می کنند 

هیچ انسان فقیری خدا رو نمی تونه درک کنه 😐

و چندین بار تکرار می‌کنه که تا ثروتمند نشی خدا رو درک نخواهی کرد .😶

و .....

طوری هم با اطمینان میگه هم که انگاری نعوذ بالله خداست .

چند وقت دیگه ادعای پیامبری هم کنه مریدانش باور می کنند؛ در این حد مجذوبش شدند .

اونها هم تقصیری ندارند ؛ آموزه های دینی شون ضعیفه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
https://persianfa.com/archive/132009/ قسمت نظرات مردمی   پایین صفحه رو بخونید .

سلام وقت بخیر
کاش همه چیز ایشون در حد کلاه برداری یا موفقیت و جذب و..باشه
فایلهای ایشون پر از توهین به پیامبران البته بیشتر وقتا در عمق حرفاشونه
هر چی که در قرآن تایید شده رو رد میکنه اما ههمش از قرآن دم میزنه اما هیچ چیز قرآن رو قبول نداره مثلا چشم زخم که بصراحت قرآن تایید کرده وجودشو، آقای عباس منش رد میکنه همینطور سحر و جادو که بازهم قرآن قبول داره وجودشو اما آقای عباس منش میگه وجود نداره و هر کی باورش داره مشرکه یعنی داره بقرآن و پیامبر و امامان توهین میکنه و نعوذ بالله نسبت شرک داشتن بهشون …
و سر هر چیزی میگه قرآن گفته همش داره با معنی های که خودش از قرآن انجام میده داره قرآن رو تحریف معنایی میکنه
آخه درسهایی که از غرب و عرفانهای کاذب شرق یاد گرفته آه سنخیتی با قرآن داره که همش میخواد تطابق بده بدتر از اون وقتی بریم قرآن رو ببینم برعکس حرف عباس منش رو میگه
از انحرافات دیگه ی این آقا
معجزه ی پیامبران رو انکار میکنه و براشون دلیل از طبیعت میاره که میشه انسان دیگه ای هم انجام بده عذاب های اللهی که تو قرآن ذکر شده برا اقوامی که در گذشته بر اثر عذاب از بین رفتن رو انکار میکنه
حتی اونجا که خداوند کوه رو بالای سر قوم بنی اسرائیل قرار داده معجزه بودنش رو غیر مستقیم انکار میکنه همش دلیل علمی میاره که فقط پیامبران نیستن که قادر به انجام اینکارا هستن همش به شاگرداش میگه شما هم اگر بخواین میتونید
اگر فکر کنید پیامبرا یا امامان از شما بهترن و به خدا نزدیکترن صد درصد در اشتباهین و مشرکین
حتی به میلیون ها شیعه توهین کرده و میگه شیعیان مشرک هستن که به پیامبر و امامان توسل میکنن و..
نمیدونم چکار دین داره ، بشینه درس موفقیتشو بده پولشو در بیاره خدا ازش نگذره

خود عباسمنش بارها و بارها گفته که چندسالی هست که کتاب نمیخونه. ولی همیشه میگه حرفهای من رو بعنوان یک وحی منزل بپذیرید. طوری صحبت میکنه که انگار خداوند بیشتر از همه پیامبران و امامان و بزرگان ، به اون توجه میکنه و نعمت میده. ما علما و دانشمندان زیادی رو داریم که میزان مطالعه خیلی زیادی دارند و دائماً در تحقیق و پژوهش‌اند، ولی ادعاهای عباسمنش رو ندارند. عباسمنش میگه که همه تفسیرهایی که از قرآن شده و میشه غلط هستند و فقط منم که راست میگم ! نظرات مخالف رو که هیچ وقت در سایتش منتشر نمیکنه، برای همین هم هست که پیج اینستاگرام نداره که کسی نتونه نظر مخالف بذاره. هیچ وقت هم از خودش آدرس و ردی باقی نمیذاره. توی فایلهای تصویریش هم پلاک خونه و ماشین‌هاش رو محو میکنه. خلاصه همه راه‌های شناسایی جا و مکانش رو مخفی میکنه. ای کاش میشد برای اینکه هموطنای عزیزم توی این اوضاع و شرایط ، خدای ناکرده متحمل ضرر و زیان نشن، این امکان وجود داشت که روشنگری بشه در مورد ایشون

دقیقا ایشان تحلیل غلطی از قرآن داره و با پافشاری میخواد بگه فقط حرف ایشون درسته .
برای مثال بارها ایشان از سوره مجادله آیه ۱۰ استفاده میکنه که میگه انما نجوی من الشیطان لیحزن…. که ایشان کاملا غلط این طور ترجمه میکنه “ نجوا که افکار منفی هست کار شیطان هست و باعث حزن میشه “ درصورتی که هر آدم کم سوادی فقط با خوندن آیه قبلی ( مجادله آیه ۸ و ۹ ، متوجه میشه که بعضی از یاران پیامبر در گوشی حرف میزدن و خصوصی حرف میزدن که باعث تنش میشد و نجوی در آیه ۱۰ میشه درگوشی حرف زدن ولی عباس منش هزاران بار گفته نجوی یعنی افکار منفی!!! حالا همین ترجمه های غلط و برداشت های غلط رو میلیون ها تومن فروخته و دلار کرده و دلار شده ۱۳ برابر حالش رو برده.

ایشون میگه ازدواج سفید کرده. یعنی تعهدی نیست و هروقت بخواد جدا میشه از مریم شایسته. من اصلا کاری ندارم به درستی و غلطی !!! اصلا فکر کنید منم طرفدار ازدواج سفیدم. کجای قران ازدواج سفید رو گفته ؟ کدوم پیامبر ازدواج سفید کرده ؟
اصلا نسل بشر با ازدواج سفید منقرض میشد اگه تعهدی نبود و عباس منشی وجود نداشت که بهش الهام بشه!!

بیشتر تحلیل های ایشون داغون و غلط و اونایی هم که درسته به خاطر کپی از منابع دیگست. مثل ناپلئون هیلز و استر هیکس و جول استین که تاحالا هر چی گفتن نمیدونم چرا واو به واو شبیه حرفای عباس منشه!! برای مثال ( حال خوب باعث اتفاقای خوب میشه، بحث الهام ، بحث تکامل )
اونایی که طرفدار سینه چاک ایشونن لطفا بگن مجادله آیه ۸ و ۹ و ۱۰ چی هست ؟
مرگ بر ترویج مطالب غلط

2738

مردم ساده لوح ایران که زجر کشیده و تو تحریم هستن باید به نوعی دل ببندن به خرافات.
تو کشور های توسعه یافته کمتر از این داستان ها هست و همه تو کارخونه و یا شرکتی مشغول به کار هستن و دست دلال ها کوتاه!!
اتفاقا تو کشور های توسعه یافته هم چُساتید ( اساتید! ) انگیزشی هستن و ۹۹ درصد پکیج (فرو)شی اون ها به مردم اینه که چه طور آنلاین بیزینس کنید و پول بسازید!!
میدونید چرا؟؟
چون تو کشور های توسعه یافته حقوق کارگر ۴ هزار دلار در ماه که میشه ۴۰ الی ۵۰ میلیون در ماه . و واقعا هم کار یدی فراوانه! پس باید به نوعی دیگه به مردم پکیج فرو بشه! چه طور با کار آسان(آنلاین) پول بسازید! چون هر کی بخواد کار پیدا میکنه و کسی عقده پول و ماشین نداره و همگی قابل دستیابی هست ولی آرزوی مردم تو کشور های توسعه یافته اینه کار نکنن و پول بسازن به خاطر همین تو دام اساتید فروش پکیج چطور آنلاین پولدار بشیم در خانه زیر باد کولر :-))))!

ولی چون تو ایران حتی کار کارگری با حقوق ۱۰۰ دلار در ماه هم نیست! ۱۰۰ دلار میشه ۱ میلیون تقریبا ! پکیج ها به نوعی دیگه فرو میشه به مردم!!
مثلا چه کار کنیم کار پیدا کنیم ؟ چه طور به ماشین رویایی خود برسیم؟ چه طور به خانه رویایی خود برسیم؟چه کار کنیم دلار به موقع بخریم؟ چه کار کنیم در تورم فلان بشه بهمان بشه؟
دلال پروری آموزش داده میشه.
عباس منش رسما میگه به من الهام شد قبل از گرانی ها دلار بخرم. و ( این کار یعنی گند زدن به ارزش پول ملی ) ( و این کار یعنی کثیف ترین راه پولدار شدن ) ایشون که ادعا میکنه پول فراوانه! نعمت فراوانه! پس چرا با احساس کمبود ریالش رو دلار کرده!! این با بحث فراوانی تناقض داره !! کسی که با تمام عمق ماتحتش باور داره فراوانیه هرگز دلّال بازی نمیکنه .
خاک بر سر اون کشوری که اجازه سو استفاده به دلال ها رو میده و یه عده قلیلی رو ثروتمند و عده کثیری رو حسرت به دل میکنه . و خاک بر سر حسرت به دل ها که فکر میکنن باید دنباله روی راه اون دلال های دلار بخر و خیانت کار بی افتن تا پول دار بشن

اینو بگم که من خودم خیلی دنبال افراد موفق هستم و کتاب ها و مطالبشون رو می خونم و گوش می گیرم 

اول خارجی ها رو می خوندم ؛ تا رسیدم به ایرانی ها و رسیدم به ایشون 

فایل هاشون رو گوش گرفتم اول رفتم تو معنویت ظاهری 

بعد دیدم با صدای دلنشینش ما رو برد به کفر و بی دینی 

اونم چقدر ظریف و عمیق 

بعد که بیشتر تفحص کردم متوجه شدم که بله منحرف هست و هدفش ضعیف کردن اعتقادات شیعه است 

اولش گفتم پس وهابی هست ؛( وهابی ها سنی نیستند؛ یک دین ساختگی است به دست انگلیس؛ مثل بهاییت در ایران)

ودست آموز عربستان ؛ دشمن قسم خورده ما 

حالا دیدم قرآن رو هم قبول نداره؛ بعید نمی‌دونم با صهیونیست باشه .

مرتب هم که سفرهای خارجی می ره .

سلام
من مهدی هستم. منم سختی کشیدم و پولدار شدم و میخوام هم پولدارتر بشم. منم میتونم ادای اساتید زپرتی انگیزشی رو در بیارم. ولی حرامه. من عزت نفس دارم. چون میتونم از راه های دیگه پول بسازم و نیازی ندارم از راه پکیج فروشی پولدار بشم.
این اصل موفقیت من – پکیج رایگان من
قانون اول: هیچ آدم کارخونه دار و یا صاحب کسب و کاری توی عمرم ندیدم پکیج بفروشه. نیازی نداره. مگه این که کتاب بفروشن و زندگینامه خودشون رو به اشتراک بزارن. آقای آزمندیان تیموری عباس منش فرهنگ چه بیزینس چند میلیون دلاری داشتن به جز سخنرانی ( کمی تامل دوست من )

قانون دوم: آدم دین داری نیستم ولی موسی عیسی محمد که تلاش کردن مردم رو بیدار کنن و خودشون رو دلسوز مردم مینامیدن کدومشون پکیج فروختن ؟ محمد میگفت راه موفقیت اینه … پکیجم رو بخرید لطفا؟ .. آیا این طور بوده ؟ حالا زپرتی های انگیزشی که همشونم دلسووووزن مثلا و لا به لای حرفشون خدا محمد و دین رو غاطی میکنن که وجه عرفانی داشته باشن و میگن که رسالت دارن که مردم رو آگاه کنن . ای مردم اگه دوست دارید آگاه بشید این قدر پولشه …. بعضی ها الان میگن زحمت کشیده میخواد به حقش برسه . حرف شما قبول ولی به زپرتی انگیزشیتون بگید رسالت رسالت نکن اینقدر بابا. مثل بچه آدم فایل آموزشی بزار مثل اونی که ریاضی درس میده پولش رو میگیره یا آموزشگاه میزنه پولش رو میگیره تو هم پکیج بفروش ولی دیگه از خودت هاله نور نساز که راست بری چپ بری بهت الهام بشه.. بچه ها الان بهم الهام شد قیمتش ۱۰ میلیونه . بحث الهام رو هم از کتاب استر هیکس و بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلیون هیل اسکی رفته و کپی کرده.

قانون سوم:
قانون مهمیه. اون چیزی رو کسی تونسته قبل تو انجام بده یعنی تو هم میتونی انجام بدی. این جمله معروف بیشتر کتاب های انگیزشی با قیمت حداکثر ۲۰ هزار تومنه که زپرتی های انگیزشی چند میلیون میفروشن به مردم خسته. ( واقعا خسته )
بچه ها من زندگی نامه زیاد میخونم
این هارو الگو قرار بدین. اگه تونستن من و شما هم میتونیم
خلیل رفعتی khalil rafati( پدر فلسطینی مادر لهستانی ) کارتن خوابی که میلیاردر شد . هیچ پکیجی هم نخرید. الانم داره از زندگی لذت میبره. و پکیج هم نمیفروشه چون محل درآمدش ثابته.پس من و تو هم میتونیم بدون پکیج خریدن موفق بشیم.
(یادآوری قانون ۱- هر آدم بیزینس من و صاحب تجارتی وقت نداره پکیج بفروشه)
مانی خوشبین Manny Khoshbinایرانی آمریکایی که فقط کلکسیون ماشین هاش به اندازه کل ثروت زپرتی انگیزشی هاست. پکیج نخریده و الانم پکیج نمیفروشه. از زندگیشم لذت میبره. پس میشه بدون پکیج خریدن موفق شد.
سام بختیار sam bakhtiar ایرانی آمریکایی میلیاردر که مثل نمونه بالا خودش پولدار شده نه با پکیج خریدن
مثال ها بسیار زیاده . افراد بالا ثروت های چند ده میلیون دلاری دارن و مثال های دیگه از حوصله بحث خارجه…

قانون چهار: بهترین معلم خودتون هستید.صاحب سبک باشید
پیش خودتون فکر کنید از بچگی تا به حال چه موفقیت هایی داشتین و چه طور بهش رسیدید..
یکی مثلا تو کنکور موفق شده یکی دیگه نه
یکی حفظیاتش خوب بوده یکی ریاضیاتش خوب بوده و بر عکس
یکی کار گروهی خوب بوده و یکی کار انفرادی
تقریبا انسان همون خصوصیاتی هست که از گذشته داره و مثلا کسی که کار انفردیش بهتره ( مثلا در گذشته بارها این اتفاق افتاده که تو کار فردی موفق شده) بهتره بره به سمت بیزینسی که انفرادی باشه و گروهی نباشه که اگه گروهی باشه نمیتونه تو اون گروه لیدر بشه…
من استرس و حال بد باعث موفقیتم میشد. چون پیش خودم تحلیل کردم گذشته خودم رو که همیشه استرس و افسردگی مثل سوخت جت برای من بوده که برم مرحله بعدی و نکته مهم اینه که تو اون حال بد نموندم ولی سرکوبش هم نکردم.( بر خلاف جملات گهر بار زپرتی انگیزشی که میگن حال بد مساوی با اتفاقات بد )
الان وقتی حال بد سراغم میاد چون گذشته خودم رو شناختم زود با خودم تحلیل میکنم که اینم بخشی از موفقیته. بنابراین بهترین معلم گذشته خودتونه .

اصل پنجم: اینترنت و کتاب فروشی ها پر از مطلب انگیزشی هست
گل سرسبدشون فیلم راز و کتاب استر هیکس ask and it is given و ناپلیون هیلز ( بیاندیشید و ثروتمند شوید) بقیه کتاب های دنیا هر چه قدر هم بخونید خارج از این بحث ها نیست.
نصیحت من اینه که هرگز هرگز تمام وقتتون رو واسه این چیزا نزارید . خیلی کم . روزی ۱ ساعت.
من روزهایی بود که فقط میخوندم و دیدم که پولدار نمیشم. به خودم اومدم و دیدم من که اصلا اقدامی نمیکنم و فقط کتاب میخونم.

اصل ششم: بحث تصویر سازی که تو همه کتاب ها هست بهتر از هر چیز دیگه ایه.

اصل هفتم: زود باور نباش.
همون افرادی که نام بردم تو اصل سوم خلیل رفعتی سام بختیار و مانی خوشبین اگه شروع کردن به پکیج فروشی لطفا خر نشو زود باور نباش. عزت نفس داشته باش. با دیدن ماشین و ویلا و باغشون گول نخور. هر کسی توانایی هایی داره. تو نمیتونی اون بشی اونم نمیتونه تو باشه. مختصات هر کسی متفاوته. ولی میتونی از زندگینامشون درس بگیری و اشتیاق داشته باشی. اگه حرف من متناقض بود الان همه اساتید انگیزشی زندگی مانی خوشبین رو داشتن ولی ندارن . اونا که همه کتابها و تکنیک ها رو خوندن . پس چرا ندارن ؟؟ چون توانایی ها متفاوته. مانی خوشبین هم نمیتونه شبیه آقای امیدیار با ثروت سرسام آور ۱۰ میلیارد دلاری بشه. آقای امیدیار هم نمیتونه شبیه مدیر عامل فیسبوک بشه با ثروت چند ده میلیارد دلار.

اصل هشتم: پکیج من رو بخرید
هم اکنون من هم شدم استاد زپرتی انگیزشی معروف و با ادای آدم های دلسوز رو درآوردن تونستم تو دل شما جا پیدا کنم و لقب استاد گرفتم و شما رو با نکات رایگان جذب خودم کردم و از این به بعدش باید پکیج های پولی من رو بخرید دوستان. قیمتش هم بالاست . بلهههه بالاست. موفقیت هزینه داره دوستان…. ولی ولی ولی هر وقت میخواستی خر بشی پکیج منو بخری اون هفت اصل بالا رو بخون

خیلی متعصبانه و سطحی  حرف زدی 

مخصوصا اونجا که گفتی با شلوارک تو آمریکا بوده .

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

بقره ۷۹ اشاره به الهام شدن به عباس منش و عباس منش با قاطعیت گفته فایل های من از طرف خداست و بهش گفته میشه ‌و جالب تر اینه که سخنان خدا رو میفروشه!!
و جالب تر اینه سخنان خدا با تورم اقتصادی ایران گرون ترم میشه
این آیه رو دست به دست کنید برسه به دست کسی که ته شعوری واسش مونده . بی شعور ها که تعطیلن

بقره:۷۹
پس وای بر کسانی که به دست خویش مطالبی را می‌نویسند، سپس می‌گویند این از جانب خداست! [چرا چنین می‌کنند؟] تا بدان نوشته‌هابه بهای اندکی بفروشند، پس وای بر آنها از آنچه به دست خویش نوشتند و وای بر آنها از آنچه [از سروری و ثروت، که] به دست می‌آورند.

2706