2737
2739
بخاطر ماه رمضون دیگه تا سحر بیداره تا سحری بخوره همشم تلویزیون روشنه 😐😐😐اونوقت بگی ماه رمضون چرا ...

وا کی میخوابه پس.‌مگه باید بیدار موند؟

صبح سر کار تشریف نمیبره؟

فک کنم فقط خونه ما ساعت ۱۰ خاموشیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا کی میخوابه پس.‌مگه باید بیدار موند؟ صبح سر کار تشریف نمیبره؟ فک کنم فقط خونه ما ساعت ۱۰ خامو ...

بازاریه ساعت ۱۱ تازه از خواب ناز بیدار میشه میره سرکار...پنج شنبه جمعه هام فقط خوابه😭

ببین خودت نمیخوای بخوابی😂😂😂

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
2738
جدی پس سریال اینا نگا نمیکنین ؟ما تا سه بیداریم 

۱۰ ببعد نه.‌خاموووش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀