2737
2739

با اجازه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2795998/بیاید-دسته-جمعی-تا-افطار-۱۴-هزارتا-صلوات-بفرستیم?postId=91222576

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ک خودت خیلی جدی داشتی رسیدگی میکردی😂

دقیقا آخر تاپیک یکی یه کامنت مستهجن گذاشت  و کلا همه چی رو خراب کرد 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

اون ٥تا ريپي ك نخوندم هُناق شد چسبيد اينور اونورم

خودتون بگين چي گفته بودين نديدم😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم وقتی بازش کردم دیدم ترکیده خیلی ناراحت شدم کاش میتونستم بخونم از شدت فضولی دارم منفجر میشم😢☺

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2740
بوخودا یه مشت حسود نمیزارن یه کم بخندیم جالب اینجا بود استارتر اوسکولش فک می‌کرد باور کردیمو خوشال ب ...

حسود نبود ؛ بیمار بود 

با اون کامنت ش ......🙈🤭😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
یکی میاد اون وسط یه کامنت  بی ربط  میذاره  و کلا بحث رو منحرف میکنه و تاپیک رو ب فنا ...

كي؟؟؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706