2737
2739
عنوان

توجه دیگران به چه علت؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 25 پست
لباس نو باعث میشه فکر کنی همه بهت توجه وگرنه هیچ کس نگاه نمی کنه ....هر کسی از ظن خود شد یارمن

ولی میبینی که خیره بهت نگاه میکنن یا از لباست تعریف میکنن

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینطوری آدم وقتی میخواهد بره جایی خیلی حساس میشه که آیا دیگران ازش خوششون میاد یانه منظورم از لباسش ...

ببخشید ولی داری دچار اختلال شخصیت مهر طلبی میشی . 

راجع بهش تحقیق کن و برطرفش کن .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2728
ببخشید ولی داری دچار اختلال شخصیت مهر طلبی میشی .  راجع بهش تحقیق کن و برطرفش کن .

اینو قبول دارین که دیگران تاثیر دارین تو حال خوب انسان و افزایش اعتماد به نفسش؟

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
ن الهام کردم ب روحِ یکی اون برام نوشت😂

جون خودت این الهام کردن به روح یکی رو به ما هم یاد بده....

یبار توی دسشویی گیر افتادم گوشی هم پیشم نبود هر چی داد و فریاد کردم هم کسی نبود به کمکم بشتابه...

آخر سر نشستم گفتم خب نگرانی نداره که... با ارتباط ذهنی درستش میکنم الان....

بعد به ظن خودم بطور ذهنی پیام دادم به یکی دو نفر از آشنایان که در اون نزدیکی بودن ...هر چی صبر کردم دیدم خبری ازشون نیست...

گفتم ای تو روح ذهن خودم و خودشون.😂و پاشدم با یه چیز سنگینی شیشه در دسشویی رو شیکوندم و نجات پیدا کردم.

خلاصه اگه منم« الهام به روح یکی» رو بلد بودم نیم ساعت در اون فضای دل انگیز ٬ عطرِ گل های بهاری رو استمشمام‌ نمیکردم.😅😂

جون خودت این الهام کردن به روح یکی رو به ما هم یاد بده.... یبار توی دسشویی گیر افتادم گوشی هم پیشم ...

😂😂😂😂وای ترکیدم

زمانش باید بیشتر باشه ی حالت عرفانی بهت دست بده وگرنه عمل نمیکنه😂

2740

عزیزم اون اعتماد به نفسی که با تأیید دیگران حاصل میشه👇👇 

یک) از نوع اعتماد به نفس کاذبه 

دو)موقتیه

سه) با یه تلنگر، از بین میره

چهار) اعتماددبه نفس واقعی با آرامش همراهمه ولی چنین اعتماد به نفسی آرامش نمیاره چون دائما نگرانی که دیگران چجوری درموردت فکر میکنن

نه اصلا 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا