2733
2739
عنوان

چشم روشنی برادر زادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 60 پست
اگه داداشت برات حسابی خرج کرده  توام باس خرج کنی  طلا که حتما باشه  +چیزای ای فانت ...

اره طفلی زن داداشم خیلی ماهه

خودش واسه بچم رفته کلی اونجا خرید کرده میگه اگه هم خودمون نیومدیم میدیم دوستامون براتون بیارن

همین موندم چون داداشم خیلی واسم سنگ تموم گذاشته  چون تک خواهرم بهترین سوغاتیا واسه من بوده مو ...

کدوم کشورن؟ لباس و اسباب بازی که نمیتونی بدی! پولم که ضایس! فقط طلا، دست تو جیبت کن که وقت جبران محبتاشه

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه دستبند كه اسم دخترش حك شده باشه  من براي دخترم كادو تولد خريدمنزديك دو تومن شد

میدونی الان خیلی بد موقع هم شده افتاده با  زایمان خودم و به شدت دستمون تنگه

فکر کنم باید یک تیکه طلای خودم رو برم واسش عوض کنم یک نیم ست بچگونه بگیرم

2728
تو همه جای دنیا طلا باارزش  هرحرفی باور نکنیم    

شمش طلا آره ولی یکی دو گرم طلا برای ما طلاست شما اینو باور کن تازه عیار طلای ما خیلی هم بالا نیست اینو حتما باور کن

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
همین موندم چون داداشم خیلی واسم سنگ تموم گذاشته  چون تک خواهرم بهترین سوغاتیا واسه من بوده مو ...

یچیزی در حد همون سکه ای که بهت داد رو به بچش چشم‌روشنی بده،زشته اگه کمتر بدی

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2738
اره توام باید درکت ودرایتت رو اینجورجاها نشون بدی    

عادت کردیم به همدیگه تیکه بندازیم تو‌ نینی سایت

من و زن داداشم خداروشکر گوش شیطون کر مثل خواهریم

اینقدری که هرروز باهم تصویری حرف میزنیم با خواهر خودش حرف نمیزنه

پس جفتمون میدونیم که باید قدردان هم باشیم و هوای همو داشته باشیم

آخه ایران نیستن که کارت هدیه به دردشون بخوره

حساب کن ببین چقد ترکونده..میتونی یه دستبند زنجیری طلا واسش بخری..و بدی اسمشو روش حک کنن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
میدونی الان خیلی بد موقع هم شده افتاده با  زایمان خودم و به شدت دستمون تنگه فکر کنم باید یک تی ...

من‌این دستبندا رو قیمت کردم ۱۲۰۰ عزیزم..تازگی..

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
شمش طلا آره ولی یکی دو گرم طلا برای ما طلاست شما اینو باور کن تازه عیار طلای ما خیلی هم بالا نیست ای ...

عیار طلا بالا نیس خب 

یعنی چی یکی دو گرم طلا برا ما طلاست؟متوجه نشدم   

ببین یک چیزی هست به اسم علاقه دوست خود من حلقه اشم نمیندازه دستش میگه از طلا بدم میاد من اینو قبول میکنم علاقه به طلا یک مساله شخصیه 

ولی اینکه ندونن طلا چیه وطلا ارزش نداره شمش ارزش داره رو خیر قبول نمیکنم 

یک چیزی هی مد شده بود میگفت دخترای خارج ارایش نمیکنن دخترای ایران پر ارایش ان خارج هم رفتیم دیدیم اونام ارایش کرده دارن بی ارایش دارن اونام بعضیاشون لباس پوشیده میپوشن بعضیاشونم با سوتین بیرون میان بعد اون تصمیم گرفتم زیاد به حرفای این مدلی توجه نکنم 

سخن اخر میل خودته میخای باور کن که دخترا تو خارج نمیدونن طلا چی هست .

ایران نیستن اولین باره بعد تولد بچه میان ایران بخاطر همین هیچی نگرفتیم تا حالا واسشون البته قبل ای ...

اگه واقعا برات سنگ تمومه گذاشته هزینه کن براش پلاک زنجیر یا یه دست بند بخر

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706