2733
2734

اون نوشته میگه با ارایش مثل ماه شب چهارده اما پاک میکنی شبیه عموم😂

درست گفتم؟😂

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الله ایسلمچ الحمدالله...انتی اشلونچ؟؟شنو اتسوین للفطور؟؟

الحمدلله فطوری اب عبادان😎

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
غیره

پاساژات منا منا

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2738
اقا همه دارن میگن گرونتر کن نرخ رفت بالا ساعتی۲۰۰شد 

منم درست ترجمه کردم سهم میخوام😂

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.

تاپیک تون رو دیدم همش دارم با خودم میگم خوش به حالتون همیشه تو عربی نمره بالایی میگرفتین 😟

ما هم دو ساعت ماذا هاذا میخوندیم اخرشم با تقلب ۱۵😪😪اونم تقلب از کتاب 🙈

کاش می‌شد آدمی، گاهی،فقط گاهی به اندازه نیاز بمیرد،بعد بلند شود خاک‌هایش را بتکاند،اگر دلش خواست برگردد به زندگی،دلش نخواست بخوابد تا ابد!
2706