2733
2739
عنوان

شب قدر و یه چیز عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 74 پست
خب کامواها بلا استفاده  میشن بنظرم با نیت خالص بخونن بهتره

والا میگفت گذاشتم لای قرآن 2 ماه بعد نتایج دانشگاه بوده معلوم شده همون دانشگاه که میخواسته آورده

نشنیدم تا حالا

ببخشید ظاهرا شما اطلاعات مذهبیتون اگاهانه اس.یه سوال داشتم.

چنسال پیش ی ازمون استخدامی برگزار شد.به یکی از دوستای ابجیم گفتم منکه قبول نمیشم چون وقت مطالعه ندارم.گفت فقط کافیه دعا کنی.خیلیا با دعا تو امتحانا نتیجه میگیرن.منم گفتم نه خدا گفته از تو حرکت از من برکت.چادری ام هست. سره اینجور حرفا منو کافر میدونه.از جهالتش حرصم میگیره.چنوقت پیشم گفت از ادمای سیاه بدم میاد کثیفن.😥گفتم تو ک انقد نماز میخونی مگه پیامبر نکفته همه ادما برابرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تلاش کردن با امید واهی خیلی فرق داره... مثلا یکی نخونه کلی نذر و نیاز کنه برگش خود به خود پر میشه؟؟؟ ...

تلاش و توکل مکمل هم هستن بعدشم اره من خودم دیدم به چشم خودم امید واهی هم نیست خدا قدرت مطلقه اگه دلت رو باهاش صاف کنی کلی معجزه برات جور میکنی چیزایی که اصلا با منطق و حساب کتاب این دنیا جور درنمیاد

من نامردی میدونم اگه از حق خدا دفاع نکنم چون خیلی در حقم لطف کرده برام معجزه جور کرده صدامو شنیده 

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2738
منم تا حالا امتحان نکردم 😅بهم گفت تو هر سال دعای مجیر میخونی امسال امتحان کن

خرافات رو بزار کنار

با گره کاموا اتفاقی نمیفته

دعات رو بخوون 

از خدا بخواه بهترینها نصیبت بشه

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
ببخشید ظاهرا شما اطلاعات مذهبیتون اگاهانه اس.یه سوال داشتم. چنسال پیش ی ازمون استخدامی برگزار شد.به ...

عزیزم منم اطلاعاتم در حد عادیه

البته این نظر منه ،دعا به تنهایی کافی نیست ،ادم باید تلاش کنه در کنارش

در ثانی مومن واقعی کسی هست که اخلاق داشته باشه

و.نباید خودش رو از بقیه برتر بدونه

تلاش و توکل مکمل هم هستن بعدشم اره من خودم دیدم به چشم خودم امید واهی هم نیست خدا قدرت مطلقه اگه دلت ...

شما با افکارت شادباش... .. داری میگی اره دیگ خدا ارفاق میکنه.. خب کسی ک ارفاق کنه ظالم میشه..  من میگم اینا خرافست.. هرکسی ب اندازه تلاشش نتیجه میگیره... موفق باشی

#🚫نکن  لایک لطفا💋💋💋
2706