2737
2739
عنوان

دیشب تولدم بود شوهرم یه کیک تقریبا بزرگ سفارش داده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 79 پست
منو یادته پس؟    

بله😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول اشتباه کردین که یه کیک بزرگ بردین... یا کوچیکتر میبردین یا خودتون نصف میکردین از قبل

شوهرم گرفته بود و تو مسیر نمیشد تیکه کرد

برای حل مشکلم صلوات میفرستین؟
منو یادته پس؟    

ببین میتونستی دعوتشون را قبول نکنی و تو خونه خودت برا تولدت تدارک ببینی ولی کلا شما عروسها به هیچی راضی نمیشید دیگه گلم یه کیک بوده شوهرت خریده اینقدر خسیس نباش شامتوتم که اونجا خوردید 

روز پدر روز تولد منم بود شوهرم خواست برا م کیک بگیره ببره خونه باباش گفتم نه برا بابات بگیر و روش بنویس روز پدر مبارک من تو دلم میدونم نیتت من بودی ...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731

درکل مادرشوهرم با اینکه وضع مالی متوسط رو به بالا دارن خیلی حریص و گشنه گداست من اول حاملگی مجبور شدم نزدیک یک ماه خونش باشم یه روز دنبال یه چیزی میگشتم کلی پسته پیدا کردم خیلی زیاد که اصلانشون من نداد

ببین میتونستی دعوتشون را قبول نکنی و تو خونه خودت برا تولدت تدارک ببینی ولی کلا شما عرویها به هیچی ر ...

شوهرم اسمی از تولد نبرد و گفت بریم اونجا گفتم حتما یادش نیست حالا وقتی یادش نیست چه تو خونه خودم باشم چه اونا

2740
درکل مادرشوهرم با اینکه وضع مالی متوسط رو به بالا دارن خیلی حریص و گشنه گداست من اول حاملگی مجبور شد ...

بی رو دربایستی حالمو خراب کردی با این کامنتت  هرچی باشه فکر نکنم ندید بدیدتر از شما باشه ...

مشخصه خیلی نخورده ای واقعا خونه بابات یا شوهرت نخوردی که هواست به خوراکی خونه بقیه هست؟

خوبه یکماه تو خونه اونها بودی اینم بجا تشکرته متاسفم برات کاش خدا شعور ادمهارا درنظر میگرفت بعد بهشون بچه میداد 

خدا میدوته چی میخوای تربیت کنی با این طرز فکرت.😐

شوهرم اسمی از تولد نبرد و گفت بریم اونجا گفتم حتما یادش نیست حالا وقتی یادش نیست چه تو خونه خودم باش ...

نشون دادی لیاقت کیک را نداشتی و نباید میخرید اونقدر ندید بدید نباش خانم محترم

بی رو دربایستی حالمو خراب کردی با این کامنتت  هرچی باشه فکر نکنم ندید بدیدتر از شما باشه ... م ...

نه خونه بابام اتفاقا همیشه یخچال پر بود ولی اینا کارایی میکنن ادم توش میمونه مخصوصا من که این چیزا رو تاحالا ندیدم

شوهرم اسمی از تولد نبرد و گفت بریم اونجا گفتم حتما یادش نیست حالا وقتی یادش نیست چه تو خونه خودم باش ...

دقیقا میخواستم بگم ک ‌‌‌شوهرت در اصل کیک رو برای اونا خریده بوده! اونام با ندادن کیک ب شما دقیقا همین پیام رو بهت رسوندن! 

بعدم شما ک اینقدر راحتی ک میتونی بگردی خونشون رو! خب میرفتی سر یخچال برمیداشتی مقداری ک میخوای! 😁 

حالا شوهرت و خونوادش اصلا تبریک بهت نگفتن و اونام بهت هدیه ندادن؟ 😅 

ول کن بابا حیف اعصابت نیست واسه این خوردش میکنی؟ فکر کن توی راه کیک از دستت افتاده☺

دقیقا یعنی اینقدر بی ارزشه ......

بی رو دربایستی حالمو خراب کردی با این کامنتت  هرچی باشه فکر نکنم ندید بدیدتر از شما باشه ... م ...

به نظرم کامنت شماهم چندان جالب نیست! ک گذشته ی ندیده ایشون و اینده نیومده شو قضاوت میکنی! 

خوب یک ماه اونجا بوده اینم باردار بوده یه مشت پسته کسی رو نمیکشه ک یکماهه قایم کرده! 

ایشونم تو جمع نی نی سایت گفتن ب اونا ک نگفتن! روی دلش مونده اینجا گفته! 

چرا باید نشون میداد چرا حق خودت میدونی؟ 😐خب میخواد خودش بخوره تو اون سن لازمه براش 

منم حامله بودم و میدونست اولا یکم وضع مالیمون بده شوهرم نمیتونه بخره منم اینقد کم روئم روم نمیشه در یخچال رو باز کنم چون یکماه اونجا بودم طلاهامو از خونه خودم اورده بودم دست مادرشوهر داده بودم بذاره تو کمد بعد اون روزی که لازم داشتم اون نبود و خودم پیگیر شدم

2706