2737
2739
دائما در حال تمسخره حتی بازیگرهای خوشگلم پوزخند میزنه ب قیافشون،هر چی میخوره میگه چاق ک نمیکنه،

این خودشیفته و نچسبه

اتفاقا کسی که اعتماد به نفس داره بقیه رو مسخره نمیکنه

چون کمبود نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توهرکاری اعتماد بنفس دارم.خعلی اوپن مایندم.فقط فقط موقع رقصیدن یکم خجالت میکشم. چون با س ن م بزرگه یکم.بعضیا بد نگاه میکنن.حالا چاق نیسمتا ۶۰کیلوام ۱۶۳ قدم.بگین چیکارکنم موقع رقصیدن اعتماد بنفس داشته باشم😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

وایییی همه ی اینایی که گفتینو من دارم ینی منم اعتماد به نفس دارم اخه من توی جمع هر کسی سعی کنه با نقطه ضعف هام ناراحتم کنه فقط لبخند میزنم و همیشه به این اعتقاد دارم که ادم هرطوری که بخواد میتونه خودشو تغییر بده و اونی باشه که میخواد فقط باس بخواد

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2728
من توهرکاری اعتماد بنفس دارم.خعلی اوپن مایندم.فقط فقط موقع رقصیدن یکم خجالت میکشم. چون با س ن م بزرگ ...

ب ا س ن بزرگ ک خودش یه مزیته😂

کلی اعتماد به نفستو باید ببره بالا.. البته درکنارش باید شکمتم تخت باشه

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
ب ا س ن بزرگ ک خودش یه مزیته😂 کلی اعتماد به نفستو باید ببره بالا.. البته درکنارش باید شکمتم تخت با ...

ماترکیم. از بعضی زنا شنیدم هرکی خ ر ا ب  ود  ا   غ باشه اینطوریه تو بچگی.ذهنیت بدش مونده توذهنم😳😳😳😳

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
ماترکیم. از بعضی زنا شنیدم هرکی خ ر ا ب  ود  ا   غ باشه اینطوریه تو بچگی.ذهنیت بدش مو ...

عزیزم منم ترکم... حرف اونا اصلا مهم نیس . ب ا س ن  هیکلو قشنگ میکنه... 

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
2738
عزیزم منم ترکم... حرف اونا اصلا مهم نیس . ب ا س ن  هیکلو قشنگ میکنه...

باااشه.☺موقع رسیدن قشنگ میبینم بعضیا نگاه میکنن.ولللش ب درک😎😎😎😃