2733
2739
عنوان

🤔🤔🤔برداشتتون از😂🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 55 پست

به نقاشی خیلی علاقه منده خیلی ذوق میکنم یعنی بعد رو قشنگ توی نقاشیش نشون میده.عکس ازشون ندارم الآن فقط این یکی برام مونده که یه جرثقیل اسباب بازی داره نقاشیش کرده 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
عزیزم 😍😍😍 برادر زاده منم کوچولو بود یه خط میکشید رو کاغذ میگفت تو رو کشیدم 

😄😄😄اره بچه ها از این کارا میکنن😍😍پسر من پنج شیش تا گردالی با رنگای مختلف میکشه یکیش ماشینشه یکیش یخچاله یکیش دوچرخه😐😄😄😄😄

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توضیح میدی لطفا

عمه م ارشده روانشناسه  

ی کتاب بزرگ داره که پر از نقاشی بچه هاست که دقیقا توشون نوشته هر رنگ هر نشانه ار تصویر چه مفهوم ومعنایی داره یعنی دقیقا از رو ی نقاشی خیلی وقتا میشه فهمید تو ذهن و دنیای بچه چه خبره 

نقاشی بچه ت عادی نیست اخه کل و خونه و پرنده نیست مسلما معنا و مفهومی داره 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
به نقاشی خیلی علاقه منده خیلی ذوق میکنم یعنی بعد رو قشنگ توی نقاشیش نشون میده.عکس ازشون ندارم الآن ف ...

عالیه😍حتی حروف وبرعکس نوشته مث برچسبای واقعی رو ماشین👏👏👏

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
خیلی چیزها میکشه همه هم جالبن یعنی به تک تک نقاشیهاش بیشتر از یه جوک میخندم ازشون شات میگیرم قصد داش ...

آخی .جان پس به نقاشی علاقه داره.خب برو براش دفتر نقاشی و یه بسته مداد رنگی بخرکه نقاشیاش بمونه برات .بیشترم ذوق میکنه

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
عمه م ارشده روانشناسه   ی کتاب بزرگ داره که پر از نقاشی بچه هاست که دقیقا توشون نوشته هر رنگ ه ...

ببین گلم این نقاشی رو باگوشی کشیده (حتما خودت الان این کار رو بکن یه لحظه)هم رنگهاش محدوده پنج شش تا رنگ داره فقط هم با نوک انگشت که پهنه باید نقاشی رو بکشه هم اینکه پسرم پنج سال و نیمه است فعلا یعنی تاچندوقت پیش فقط خط خطی میکرد.روی دفتر موضوع میکشه درخت و ماشین و افراد خانواده و فامیل رو در حال غذاخوردن نمازخواندن و رانندگی و ...ولی با گوشی فقط یه چیز رو وسط صفحه گوشی میشه بکشه 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
آخی .جان پس به نقاشی علاقه داره.خب برو براش دفتر نقاشی و یه بسته مداد رنگی بخرکه نقاشیاش بمونه برات ...

دفتر داره سه تا بسته مدادرنگی خودم براش گرفتم.رنگها رو خیلی دوس داره بجز مدادرنگیهای خودش از مدادرنگیهای آبجیم هم که طیف رنگهاشون با مال خودش فرق میکرد از آجیم گرفته گفت خاله من اینا رو ندارم میخوامشون 

2740

بچه ها بچه ها داخل یادداشتهای گوشی اینا رو ازش پیدا کردم تصویری  از یخچال و کولرمون هم کشیده😅😅

اینم یخچال از زاویه بغل اگه دانلود بشه الان عکس واقعی یخچال رو هم میذارم

اینم کولر آبی