2733
2734
چند

پایه  نمیدونم چنده   ولی  میخام بگیرم           دیگه با منو پد عکس نمیچسبه😝

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
3 پایه داریم پاسور بازی میکنیم اکثرا کلا خیلی خوش میگذره بهمون فردا قراره از صبح بریم😍

فقط پاسور؟؟؟

پابه چند خریدین؟؟؟واسه کوشی هس پایتون یا دوربین

خدایاشکرت
2738
اخه منوپد فقط سلفی مبشه ژستای خوب و ویوهای خوب چی پس

چه اهمیتی داره مهم لذت بردن از زمان حاله عکس فقط،یه یادگاریه که با دیدنش یاد خاطرات خوب بیفتی اتفاقا عکسای معمولی جالبتره

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
چیکار مبکنبد مگخ

خیلی کارا😂😂

کلی تفریح میکنیم،مثلا ماه پیش رفتیم متل قو

پاراسل و موتور چهار چرخ سوار شدیم،تا ساعت دو سه شب دور دور میکردیم،رفتیم نمک آب رود تله کابین سوار شدیم،هر موقع دوس داشتیم میرفتیم و میومدیم 

یعنی کسیم با دوست پسرش ازدواج میکنه؟

اکثرا 

اتفاقا احساس رضایت توشون بیشتره مخصوصا اگه عاقلانه عاشق بشن

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706