2733
2734
عنوان

الان درچه حالین

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 73 پست
توام بعد درو باز کن و بگو به کوری چشمت زندم بگیر بکپ لعنتی

بخدا اونقدر حالم بده که حوصله ندارم،از غروب بی حال افتادم،نکرده یه حالی بپرسه،شوهرم مدام زنگ میزنه،حالمو میپرسه،منم جنازه ام الان،اینم رو اعصابه،صدا پدرشوهرم میاد که دعواش میکنه اما از رونمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عشقم. توروخدا فردا شب برام دعا کن دلم آروم شه

ان شالله عزیزم ان شالله خوشبخت و عاقبت بخیر میشی بحق این شبهای عزیز

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
کاش یذره صبر شماهارو من داشتم احساس میکنم غرورمو دارن لح میکنن منم جواب میدم دیگه 😐

من بیشتر وقتا سکوت میکنم،چون هرچی بگم اون حرف خودشو میزنه،شوهرم میگه جواب بده که بدونه توام بلدی از خودت دفاع کنی،میگم بخدا حوصله ندارم

2740
بخدا اونقدر حالم بده که حوصله ندارم،از غروب بی حال افتادم،نکرده یه حالی بپرسه،شوهرم مدام زنگ میزنه،ح ...

توام صبر کن هروقت گفت مریضیم باحال ندارم بمونم فک کردم مردین 

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم
من بیشتر وقتا سکوت میکنم،چون هرچی بگم اون حرف خودشو میزنه،شوهرم میگه جواب بده که بدونه توام بلدی از ...

کار درستو شما میکنی خدا جواب میده بجات

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...