2733
2739
عنوان

زندگي بعد طلاق چجوريه كسي هست اينجا ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 57 پست
من قدرت ریسک نداشتم ونابودشدم امابعضی ها رودیدم پشیمون بودند ومجرد موندند بعضی ها هم ازدواج کردند وا ...

شما جدا شدي ؟؟  اره همه اينا ميدونم ميدوني عزيزم كاش حداقل با وجود همه بدي هاي كرد اينقدر راحت راحتنميگفت بايد جدا شيم واسش انگار نه انگاره وقتي ميبينم هيچ دستو پاي نميزنه ديگه من چبكا كنم ؟! مشاور رفتم يكي گفت وااااي خيلي زني با اين ساختي تا الان يكي ديگه گفت اين از بچه گي مشكل داشته تو وجودش مونده بايد درمان شه !!! 

خانوادش چند روز امدن خونه ما مسافرت اين دعوا كرد با پدرش سر ارث بده بهم پول بده باباش ميخواست بزنه فحش در فحش بدبختا جمع كردن رفتن خونه پدر بزرگه ديگه به منم گفتم ما ديگه كار بهش نداريم خودت صلاح خودتو ميدوني اونا هم ولش كردن 

من ديگه نميدونم دردمو به كي بگم اين حساب ببره ازش 😞😞😞

hair coloris ~ hair keratin 
بعضيا خوشي ميزنه زير دلشون گلم ، دليل طلاق دوستت چي بود ؟ 

بچه دار نشدن و بی تفاوت بودن شوهرش

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه راضی نیستم ولی خب مجبورم ادامه بدم و سکوت کنم. چون نه فرصت دارم نه خانوادم میزارن. بخاطر همینم خی ...

عزيزم 😓  مشاور رفتي ؟ مشكلتون سر چيه !! 

نه اصلا دلتنگ شخص اون آدم نيستم دلتنگ زندگيمم ، زندگي كه مال خود خودم بود😞😞😞😭😭😭😭

ديگه اون زندگي خراب  شده باعث شده طلاق بگيري حسرت نداره عزيزم الان واسه خودت زندگي كن 

2728
شما جدا شدي ؟؟  اره همه اينا ميدونم ميدوني عزيزم كاش حداقل با وجود همه بدي هاي كرد اينقدر راحت ...

نه پسرم نه ساله است من باخدامعامله کردم و پسرم برام مهم بود که موندم به منم گفتند جداشو وباید درمان بشه درمان نکرد امامن پوستم کلفته موندم درکل شدیدا صبورم زجرام روبدونی داغون میشی فقط بدون طلاق هم یه مدل دیگه داغونت میکنه بمون و راه حل گیر بیار اون افسرده شده میگه جدابشیم مردا چرا وپرت زیاد میگند زمان دعوا وناراحتی شماعاقل باش صبرکن تاپخته بشه دیگه خوددانید

برید تو تاپیک های به روز شده الان و ببینید اون خانم که جداشده دوساله چه حالی داره عمیق فکرکنید

نديدم ولي ميرم ميخونم ولي هر چي كه هست همه مثل هم نميشن 

عزيزم 😓  مشاور رفتي ؟ مشكلتون سر چيه !!

همسرم زورگو . خود رای.  بد دهن...وابسته به خانوادس و مشکلات کاری ومالی زیااااد داره...قهرقهرو...میترسم یه اعتراضی کنم قهر کنه....قبلا 2 جلسه مشاور رفتم تا رابطمون خوب شد دیگه ول کردم ادامه ندادم. الانم دستم نیست پول مشاور دم

2740
همه چی۵۰ ۵۰هست..البته وقتی باعقل وفکر کامل جدابشی قطعا۱۰۰درصد موفقیت پشتشه

اينقدر مشكلات هست فشار فكري واقعا ادم نميتونه مثل ادم فكر كنه عقل ادم كار نميكنه 

من یکسال و نیم خونه بابام بودم همون موقع . واسه ارشد میخوندم و قبولم شدم فوق لیسانسمم گرفتم ولی خب خ ...

كنكور تجربي ميدادي خب بازم بيكار بودي عزيزم غصه نخور دور ور من هستن اينقدر بيكار با رشته پيرا پزشكي 

ببین اگه بعد طلاقت واقعا خوشبخت شی و موفق شی و به ارامش و شادی برسی هرگز حسرت نمیخوری چرا طلاق گرفتی ...

اره عزيزم البته به خود ادم بر ميگرده چه تفكري داره و چه تلاشي ميكنه من بايد بعد طلاق اينقدر سرم شلوغ كنم از كار كردن كه فكر نكنم به گذشته اينو بايد قبول كنيم كه طلاق گرفتيم از يه بدبختي خلاص شيم نه اينكه باز غصه اون از خدا بي خبر بخوريم  

توایران من خیلی کم مطلقه ی خوشبخت دیدم  

من ولي ديدم چند نفري واقعا راضي هستن از ازدواج دومشون بستگي به ديدگاه خودموم تصميمات ميگيريم  داره  

بعضيا خوشي ميزنه زير دلشون گلم ، دليل طلاق دوستت چي بود ؟ 

بچه دار نشدن و بی تفاوت بودن شوهرش

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
نه پسرم نه ساله است من باخدامعامله کردم و پسرم برام مهم بود که موندم به منم گفتند جداشو وباید درمان ...

من بچه ندارم عزيزم همين ميترسم اين مرد پشت ادمو خالي ميكنه و از اون روز ميترسم با يه بچه اواره شم 

منم اگه بچه داشتم واقعا ميسوختم ميساختم 

2706