2737
2734
عنوان

ست سرویس بهداشتی جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 4136 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا داماد چه خوش بحالشونه ها ...من که زیر بار اینجور چیزا نرفتم موقع خرید جهیزیه😂😂😂😂😂

😂اره دیگه حال میکنه وسایلمون خوشکله

ولی من بخاطر دل خودم میخرم خیلی دوس دارم وسایلم شیک باشه

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
😂اره دیگه حال میکنه وسایلمون خوشکله ولی من بخاطر دل خودم میخرم خیلی دوس دارم وسایلم شیک باشه

وقتی میخواست بخره سرویس دستشویی رو منم باهاش رفتم و خودم انتخاب کردم😂😂😂بنده خدا بابای عروس چه گناهی کرده هم دخترشو بده هم کلی جهیزیه بده😢😢

😍😍😍
2731
وقتی میخواست بخره سرویس دستشویی رو منم باهاش رفتم و خودم انتخاب کردم😂😂😂بنده خدا بابای عروس چه گنا ...

من نصف جهیزیمو خودم خریدم عزیزم بابام در حد توانش میده

من شرایطم فرق میکنه پدر شوهرم فوت شده مادرشم مریضه هیچکسو نداره که کمک مالی کنه بهش تکو تنهاس

بابام سخت نمیگیره بهش خونه هم خریده کلی قسط داره میده داره پول جور میکنه که عروسی کنیم من خودم گفتم تا جایی که بتونم همه چیو میخرم تو بدهیارو بده و پول عروسیو جور کن☺️

من نصف جهیزیمو خودم خریدم عزیزم بابام در حد توانش میده من شرایطم فرق میکنه پدر شوهرم فوت شده مادرشم ...

چه شرایط سخت و پیچیده ای..ایشالا خدا کمکتون کنه و زندگیتون خوب و راحت پیش بره عزیزم

😍😍😍
2738
منم خودم گرفتم رنگ کردم اتفاقا از همین اقای علیاری هم گرفتم عکس رنگ کردشو بزار ببینم چجوریه عزیزم

هنوز رنگ نکردم ولی بعداز رنگش حتما میذارم

منم خودم گرفتم رنگ کردم اتفاقا از همین اقای علیاری هم گرفتم عکس رنگ کردشو بزار ببینم چجوریه عزیزم

اخرین تاپیکمو ببین رنگ کردشو گذاشتم