2733
2739
عنوان

راه نیفتادن پسر دو سال نیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 27 پست
حتما باید ام آرای انجام بده باید ببرند متخصص مغز واعصاب ان شاالله درست میشه

ایشالا که چیزی نیس ..ممنون 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من استرس نمیدم پرسید گفتم شاید طبیعی باشه اما دکتر برو خیالت راحت بشه ..گفتم گناه داره مادره

یعنی تا حالا نبرده!!! اگه مادره چرا بیخیاله پس

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
بچه خواهرمن هم یک سال وچهار ماهش هست راه نمیره  خواهرم خیلی نگرانه😕

بنظر من باید روروئک بزارنش کمک بشه بهش

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2728
خیلی دیره که حتما یه متخصص اطفال ببرش 2سال و نیم باید نگران تکلمش باشی نه راه رفتن😩

بچه من نیس عزیزم ...آره بهشون گفتم ...امیدوارم طبیعی باشه 

بچه هایی که چهار دست و پا زیاد میرن و دیر راه می افتن اتفاقا هوش ریاضی اشون خوبه کاری به بچه نداشته ...

آره همون ...آن شاالله سالم باشه حالا دیرتر اشکال نداره ...من یکم نگران شدم براش فقط 

یعنی تا حالا نبرده!!! اگه مادره چرا بیخیاله پس

میدونی فکر کنم هی بهش گفتن زوده زوده برا همین کاری نکرده 

2738
کی گفته یازده ماه باید قدم برداره؟هر بچه ای یه جوره

شما دعوا داری با من!!

اصولش معمولا اینه

دکتر پسرم گفته بهداشت گفته...خودم ۹۰% دیدم...خودمم ۱۱ ماه راه میرفتم

اعصاب ندارن ملت....ریپ نکن

معمولا برای راه رفتن تا ۱۸ ماهگی فرصت میدن دیرتر بشه حتما باید برن دکتر اکثر بچه ها حدود ۱۴ ماهگی دی ...

ممنون گلم 

شما دعوا داری با من!! اصولش معمولا اینه دکتر پسرم گفته بهداشت گفته...خودم ۹۰% دیدم...خودمم ۱۱ ماه ...

والا شما داری مارو قورت میدی من حرفی نزدم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
میدونی فکر کنم هی بهش گفتن زوده زوده برا همین کاری نکرده 

من پسرم رفته بود ۸ ماه نمینشست سریع بردمش دکتر ترسیدم که دکترش گفته تا پایان ۸ ماهگی وقت داره

الانم هنوز ۸ ماهش پر نشده میشینه خدا رو شکر