2737
2739
عنوان

ایینجا موندن خوبه؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 49 پست
عزیزم ادم باید خودش مراقب بچه بود

مگه بچه فقط توی خونه ست 

جامعه نقش پررنگی داره

اوضاع رو که میبینی

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در هر صورت میموندم همینجا    

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728
بلهههههههههه میبینم حق باشماست ولی  چاره نیست اگه ادم پول داشته باش برای بچه اش کم نمیزاره

عزیزجان اصلا بحث پول نیست

امنیت امنیت امنیت

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
بابا من خواستگار ندارم برام سواله   یعنی نمیموندید یه خواستگار که دکتر باشهوخودش بگه شمارو میبر ...

اهان  

دو تایی بریم خارج که عالیه

من چند سال پیش یه مورد اینجوری داشتم که خودش اونجا درس خونده بود می تونست توی پذیرش هم به من کمک کنه

حماقت کردم ج رد دادم   

حالا اگه در اینده واست اومد شما حماقت من نکن   

2740
11 ساااااااال خیلیه دیگه عمرمو بزارم برای درس   درس رو دوست دارم ولی 11 سال نه

بری وسطش دیگه سیستم بدنت عادت میکنه

میدونی به این فک کن یکاری واسه مردم بکنی منظورم اینه یه ایده یه روش

ماما جای پیشرفت خاصی نداره

ولی هرچی خودت دوست داری برو تااخرررررش ایشالله خیلی خیلی زود به هدفت برسی 

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

بستگی به آدمش داره اگه مورد خوبیه و به دلت میشینه نباید از دستش بدی

تازه برای خارج رفتن هم میتونی اقدام کنی

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!

میموندم باهاش ازدواج میکردم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بری وسطش دیگه سیستم بدنت عادت میکنه میدونی به این فک کن یکاری واسه مردم بکنی منظورم اینه یه ایده یه ...

ممنون ولی به نظرم هرکی به هرچیزی علاقه داره بره موفقه به نظرم من درکنار این رشتم میخواد کارشناسی اشپزیمو بگیرم همچنین میخوام رستوران بزنم چوووون عاشق غذادرست کردن ئ اشپزی هستم 

2706