2737
2739

دوست عزیز خدا بهتون سلامتی بده 

چند مراقبت رو خدمت شما عرض میکنم

افراد هیدروسفال نباید سرم تراپی بشن پس اگ خدای نکرده یه وقت برای هر دلیلی بستزی شدید اجازه ندین براتون سرم تراپی کنن .هر چیزی از قبیل استرس ک فشار مغزو زیاد میکنه برای شما بده .سرتون رو همیشه گرم نگه دارید و اگر هیدروسفالیتون بسیاار کمه از طریق تب سنتی خودتونو درمان کنید .اگ زیاده جراحی کنید چون فشار مغز که بره بالا به مغز فشار میاد و ممکنه تخریب کنه ب مرور زمان یعنی شاید ب مرور زمان روی تکلمتون اثر بدی بزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  ببخشبد پسر من دوماه و نیمشه هیدرو سفاله  برادز زاده شما از بدو تولد شنت گذاسته ؟ ع ...

عزيزم من پيجش رو معرفي ميكنم

پيج عروسمون

تو خصوصي درخواست دوستي دادم 

حتما بهش سربزن و بخواه كه چه كارايي كرده 

اره از بدوتولد گذاشت 

و شكر خدا يه كارايي عروسمون كرد كه عفونت نداره 

حتماااااا باهاش در تماس باش 

درخواست دوستي دادم كه پيجشو بفرستم

2731
2738
الان برادرزادتون چند سالشه؟مشکلی نداره؟

الان دقيقا ٢سالش پر شده. يكمي كندتر از بچه هاي ديگه هست تو روند رشدش. مثلا هنوز قدرت بلندشدن نداره. هنوز نمي ايسته. مشخصه كلا به چندماهه ميخوره . هيكل ظريف و ريز و ميز البته ٧ماهه بوداااا

چه اتفاقی افتاده بود که شنت گذاشت تو ۱۶ سالگی و چه علایمی داشت؟؟؟؟

دکترش گفته بود ظاهرا تو کوچیکی سرش ضربه خورده، حالت تهوع و سرگیجه داشت.

شنت گذاشت کمی عصبیتر شده و گاهی سردرد داره ولی کلا زندگی عادی داره

.                                                                  
دکترش گفته بود ظاهرا تو کوچیکی سرش ضربه خورده، حالت تهوع و سرگیجه داشت. شنت گذاشت کمی عصبیتر شده و ...

میدونی چه مدت سرگیجه و تهوع داشته؟؟؟تهوعش میدونی کیا بود یعنی صبح بعد بیدار شدن یا نه؟؟؟