2733
2739
فدای سرت عزیزم خدا دوستت داشته باشه 😚😍 خودت دختردارشدی رفتارای اونها رو تکرار نکن 

والا میترسم هم مادر شوهرم خیلی این بچه جاریمو دوس داره همش میگ خوب شد ک پسره هم نامزدم انگار از وقتی زنداداشش پسر اورده خیلی توجهش ب من نیس همش میگ بیچاره تنهاس بیچاره خواهر نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرف جاری منو میزنی منم وقتی مادرشوهرم فهمید نی نیم پسره کلی ذوقید!!اون بدبخت هم استرس گرفته حالا اون ...

اره بخدا میترسم بخصوص اینک من غریبه ام جاریم برادرزاده مادر شوهرمه خیلی بش نزدیکه

2740
چی میشه گفت. منم شوهرم از دختر متنفره.باورکن اگر تو خواستگاری این عقایدشو میفهمیدم هرگز،زنش نمیشدم. ...

برعکس من ی شوهر خاله دارم میگ میترسم بچه دار شیم اگ دختر نبود چکار کنیم ما پسر نمیخواییم 

کلا آدمایی هستن ک بشدت ایمان پایینی دارن چون خدارو کافی نمیدونن و میگن پسر داشته باشیم ک عصای دستمون باشه ب دردمون بخوره تو پیری نونمون بده

اما دختر پاشکسته است کاری ازش برنمیاد

میگم ک اصولا آدمای نخودمغزین

پسر رو روزی رسون میدونن نه خدا رو!

البته خدام خوب میذاره تو کاسه شون

همون پسری ک خدا میدونستنش ب چ ذلتی رهاشون میکنه آخر عمرشون

والا میترسم هم مادر شوهرم خیلی این بچه جاریمو دوس داره همش میگ خوب شد ک پسره هم نامزدم انگار از وقتی ...

از چی بترسی 

بیخیال گلم 

شب دراز است و قلندر بیدار ،،،

بچه سالم و عاقبت بخیر و بامحبت باشه پسر و دختر نداره اتفاقا دخترررر عالیه 

اون زنهایی هم که میبینی پسر پسر میکنن همیشه تحقیر شدن و خودشونو هیچ میبینن من که دلم براشون میسوزه زن باید قوی باشه نه اینقدر ضعیف 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
کلا آدمایی هستن ک بشدت ایمان پایینی دارن چون خدارو کافی نمیدونن و میگن پسر داشته باشیم ک عصای دستمون ...

اره باور کن دوتا داداش بزرگم خون ب جگر کردن بابامو یکیشون 27 سالشه اون یکی 25 هنوز بیکارن الاف میگردن 

پدر من تا هفت نسل دخترشون نمیشده همه از دم پسر بودن حتی پدربزرگ پدربزرگمم نه دختر داشته نه خواهر نه عمه.طرف مادرمم هیچکدوم دختر ندارن یا اگه دادن یه دونه حتی مادربزرگمم خاله و خواهر نداره😐😐😐جون میدیم واسه بچه دختر حتی دوتا داداشامم بچه شون پسره 😑واسه ما که دختر خیلی عزیزه

اره بخدا میترسم بخصوص اینک من غریبه ام جاریم برادرزاده مادر شوهرمه خیلی بش نزدیکه

احتمالا تو هم پسر میاری چون این طوری که میگی خانواده هاتون بیشتر پسر میارن

خوهر شوهر نداری ؟

2706