2737
2734
ممنونم ازتون 

نهایتش ارشد میکروب کاربردی میری همه جا قبولت میکنن 

کارخونجات بهداشتی ، ارایشی ، مواد غذایی، حتی بعضی شرکت ها و ... خیلی بازار کارش خوبه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا پیرا پزشکیه ولی ظاهرا بازارکار نداره

اخه یجوری گفتن فکر کردم‌میگه نیست 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
نهایتش ارشد میکروب کاربردی میری همه جا قبولت میکنن  کارخونجات بهداشتی ، ارایشی ، مواد غذایی، ح ...

شهر ما کارخونش کجابود خواهر همون علوم آزمایشگاهی شاید بخونم اگه قبول بشم

2728
شهر ما کارخونش کجابود خواهر همون علوم آزمایشگاهی شاید بخونم اگه قبول بشم

ان شاالله موفق میشی☺️

🎀 کسب درآمد از مهارت و تخصص های خود بصورت دورکاری

🎀 انجام پروژه‌، پایان نامه و کارهای کلاسی شامل: ترجمه، تایپ، مقاله نویسی، برنامه نویسی، پروپوزال نویسی، حل تمرین، طراحی سایت، مشاوره و .....

🎀 برای لیست پروژه ها و اعلام همکاری به کانال ما بپیوندید

لینک کانال در تلگرام :

@myproject98