2733
2739
عنوان

داریدچیکارمیکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محله گل بلبل ميبينم😑😑😑😑😑😑😅😅😅🤨🤨

عه داره میزاره 😄دیروزمنم دیدم یکم بعد دیدم داره این نون سنگک نشون میده تو محلشون دلم رفت دیگه ندیدم الان حوص کردم😟

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
2728
عه داره میزاره 😄دیروزمنم دیدم یکم بعد دیدم داره این نون سنگک نشون میده تو محلشون دلم رفت دیگه ندیدم ...

اره 

خيلي باحاله من هروقت دارن صبحونه ميخورن دلم ميخواد😑😕🤨😅

چه سوالی عزیزم  دوس داری بگو

ببین عزیزم چند روز تو اتاق خوابمون روی تخت خواب یه حشره های ریز قهوه ایی میبینم بخدا چند بارم روتختی و رو بالشتی شستم نمیدونم از چی هستن بعضی وقتا شبا تو خواب نیش میزنن احساس میکنم اصلا نمیفهمم ار کجا امدن ؟فقط بالای سر تخت یه پنجره هست که من چند تا گلدون کوچک ساکولنت نگهداری میکنم اونارم چک کردم ولی چیزی نداشتن 

دیگه اشکم در امده بخدا   

😭
واااایییی خواهربشین بخون په چه خوندنی شد😃

حوصله درس ندارم آخه از ترس شوهرم کتاب دستم گرفتم نفهمه درس نمیخونم😂😂😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
ببین عزیزم چند روز تو اتاق خوابمون روی تخت خواب یه حشره های ریز قهوه ایی میبینم بخدا چند بارم روتختی ...

وای چه بده  احتمالا ازگلا نیستن شایدپشه کوره باشم

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
وای آره دیروزداشتن تخم مرغ میخوردن مردم گشنگی دیگه😄

من بزور صبحونه ميخورم اما هروقت ميبينم تو تلويزيون دلم ميخواد اونوقت ميرم كه بخورم ميلم نميكشه😅😅😅🤨

منم خیرسرم کنکوردارم نه درسی نه چیزی😃

خسته نباشی بعد به من میگی بشین بخون؟

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706