2737
2734
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24424 بازدید | 3627 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ازکی باید بخونیم؟

هروقت تعداد به ۴۰ نفر برسه.اطلاع میدیم❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
@آوا8     @saye1369     @haaaasti     @فرناز1221   &nbs ...

مرسی عزیزم❤

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
منم میخوام شرکت کنم فقط برا شروع ختم از کی هست اطلاع بدین 

اسمتو نوشتم عزیزم هر وقت تعداد به حد نصاب برسه شروع میشه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

زینب جان من شرکت میکنم لطفا اسممو بنویس و هرروزی که باید شروع کنیم بهم اطلاع بده

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
2740
زینب جان من شرکت میکنم لطفا اسممو بنویس و هرروزی که باید شروع کنیم بهم اطلاع بده

چشم حتما❤

بچه هااا تعدداد بشه ۴۰ نفر شرو میکنیم تاپیکو ذخیره کنید  البته استاتر اطلاع میدن بهتون

عزیزم منو تنها نزار مهربونم😍😘😘😘کمکم کن

منم هستم روز شروع و اعلام کنید

نوشتم خواهری.چشم اطلاع میدم❤

منو هم اضافه کنید اگه لیستتون کامل نشده، خبرم کنید از کی و چه ساعتی بخونیم همگی

چشم خبر میدم 🌹

2706