2737
2739
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24424 بازدید | 3627 پست
دوستان دیدین دهه هفتادیا همه بچه هم دارن اونم چند تا🙄من چرا تا پنج سال پیش فکر ازدواج نبودم🤔

ببخشید ولی دهه هفتادیا از۱۹سال هستن تا ۲۸سال فکرنمیکنم سن کمی باشه برا چندتا بچه  

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه  برای همون سارینا بخونیم  کاربریش ترکیده ، خودش که الحمدالله هست  به روال برن ...

آخه از قبل گروه بندی سارینا نیست که اطلاع داشته باشه از لیست

اینطوری ۳۹ نفر میشیم چله درست نیست

زینب جان یه نفرو جایگزینش کنین و به همه اطلاع بدین لیست جدیدو

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2731
آخه از قبل گروه بندی سارینا نیست که اطلاع داشته باشه از لیست اینطوری ۳۹ نفر میشیم چله درست نیست زی ...

نهایت یکی به جای سارینا هم بخونه 

2 بار دعای معراج و بخونه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
نهایت یکی به جای سارینا هم بخونه  2 بار دعای معراج و بخونه

نمیدونم که اخه من یکی دوبار تو ختمای نی نی سایت شرکت کردم هردفعه هم یه اتفاقی افتاده که ۴۰ نفر نباشیم دلم میخواست ایندفعه کامل بود

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
نمیدونم که اخه من یکی دوبار تو ختمای نی نی سایت شرکت کردم هردفعه هم یه اتفاقی افتاده که ۴۰ نفر نباشی ...

چون سارینا شروع کننده ی همچین ختمی بود به خاطر تایپیک آخرش درباره ی ازدواج و زینب عزیزم که زحمت این تایپیک و کشید ، حیف که نباشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2740
شرمنده @مینا0032     الان دیدم که گفتید حذفتون کنم بجای شما @پاییز74     نوش ...

ممنون عزیزم.از کی شروع شده؟؟

وزن فعلی 55.300                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜

منم هم دیروز خوندم هم امروز 🌷 من هر روز میخونم تا اخر چهل روز ایشالا. ممكنه نیام  هر روز بنویسم اینجا ولی حتما میخونم. برای منم دعا كنین. ایشالا تا اخر ختم هممون حاجت بگیریم 

والا منم 74 هستم تازه 1 ساله فکر افتادم😕

مهم ازدواج موفقه سن مهم نیست😜

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
باشه  برای همون سارینا بخونیم  کاربریش ترکیده ، خودش که الحمدالله هست  به روال برن ...

منم اولش همینو گفتم گفتم خودم بجای سارینا میخونم 🤗

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
ببخشید ولی دهه هفتادیا از۱۹سال هستن تا ۲۸سال فکرنمیکنم سن کمی باشه برا چندتا بچه  

درسته ولی اینجوری که صحبت میکردن بعضیاشون زیر ۱۷ ازدواج کرده بودن 🤔من چرا اون موقع فکر نبودم😫هرکی میگفت ازدواج کن میخواستم بزنمش🤣

2706