2737
2739
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24424 بازدید | 3627 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زینب جان به نظر من گروه بندی نکن 

هر کسی که اومد 50 نفر ، 40 نفر ، همه با هم بخونن 

به نظر منم بهتره زودتر شروع کنیم

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
چیشد تکمیل شد بخونیم یا زوده

الان لیست مینویسم بعداز ظهر شروع میکنیم🙂

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
از کی شروع میشه ؟

شما گزوه دومی هروقت تعداد تکمیل بشه خبر میدم

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
گروه اول اگه تكمیل شده یه فهرست از یك تا چهل بنویس عزیزم. زودتر شروع كنیم كه تو شبای قدر همو دعا كنی ...

چشم عزیزم🌹🌹🌹

2738
انشاالله از همه تون قبول باشه و به آرزوهایتان برسید خوشبخت و شاد 

مرسی از دعای قشنگت🤩

اسامی گروه یک  🌹          ۱_نازنین ۶۷      ۲_ sarina۷۰۷۰        سینوس_۳   ۴_banoysorkh        آلماا_۵      ۶_violet۱۴     ستاره۲۰۱۸_۷          ۸_یااااس          ۹_نگارررر   ۱۰_المیارررر  ۱۱_goliiii۷۸iii        ۱۹۹۵setiyaaa_12        مهربانو۲_۱۳       ۱۴_mohi۷۹           رazآ_۱۵          ۱۶_همسرآقاپوریا                 ۱۷_  ۲fh   mary_alb_۱۸       ۱۹_lady_saw             ۲۰_رامسر جنوب      ۲۱_فرناز۱۲۲۱                   ۲۲_خاله_الی۱               ۲۳_آوا۸                ۲۰mehrsa_۲۴                     ۲۵_faty_syz         ۲۶_nila_jooni              ۲۷_farfarr۲۳۸۷۰     ۲۸_گل_اردیبهشتی             ۲۹_ضحی۱۳۹۶          ۳۰_بهارمیم          ۳۱_    منیژه            ۳۲_فرانک            ۳۳_ بستنی۷۷۷      ۳۴_ قرمزی۶۳           ۳۵_deljina           وجیهه_۳۶                 ۳۷_آنسیاا             ۳۸_مهدیه   ۶۳aysan_ ۳۹              دختر عموی khodayiiii_۴۰         شرمنده دوستان لیست بهم ریخته اس هرکاری کردم درست نشد به خاطر اسمایی که انگلیسی هست .هرروز اسم نفری که روزش هست و اعلام میکنم انشالله کلی عروس داشته باشیم😍😍😍

زینب جان به نظر من گروه بندی نکن  هر کسی که اومد 50 نفر ، 40 نفر ، همه با هم بخونن  به ن ...

نمیشه عزیزم ختم باید چهل نفر باشه 😊۳۰ نفر دیگه بیاد گروه دوم تکمیل میشه

دوستان امروز برای ازدواج دوستمون @نازنین ۶۷ میخونیم.انشالله خوشبخت بشه 😍

2706