2733
2734

تو این روزا اصلا حالم خوش نیست.

دلم یه معجزه میخواد.

بیاید بگید از معجزه های زندگیتون و دل گرمم کنید.

منو که هیچ کس تو خونش راه نداده..

۱۴ در بسته...  

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما نذر کردیم خواهرم بچه داربشه ک شد 

بسلامتی.

چه مدت بود منتظر بودم

نذر شون چی بود

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
چه نذری ؟؟؟

نذر حضرت ابوالفظل ....من واس دو نفر نذر کردم هم خواهرم‌هم همسایمون....خدا ب خواهرم ی پسر داد اسمشو گذاشتیم ابوالفظل ب  همسایمونم ۲قلو پسرداد اسمشون علی مهدی....با فاصله ی ماه زایمان کردن.‌

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

بابام مریضی سختی داشت جراحی کردم منتظر جواب ازمایش پاتولوژی بودیم رفتم بیمارستان برگشتنی انقد گریه کردم سر درد گرفتن گفتم یه کم بخابم بهتر شم تو خواب دیدم تو حرم امام رضام تنهای تنها داشتم دور ضریح مچرخیدم یه صدایی بهم گفت نگران نباش دخترم بابات چیزیش نیست خوب میشه بعداز چن هفته جواب ازمایش اومد کاملا سالم بود

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
2738
۷ سال منتظر بود خواهرم

خدا حفظ کنه کوچولوشو براش....

سعادت میخواد قبول شدن نذر.

ببخشید حالا چی نذر کرده بودید

خدا حفظ کنه کوچولوشو براش.... سعادت میخواد قبول شدن نذر. ببخشید حالا چی نذر کرده بودید

ماتو شهرستانمون روز عاشورا هرسال شبیه خوانی داریم واس روز عاشورا نذر کردم نیازم نیس چیز گرون نذر کنی هرچی ک در توانته....فقط باید اعتقاد قوی دل پاک داشته باشی

پارسالم رفتم روضه حضرت رقیه خیلی دلم شکست دوست داشتم برم کربلا ولی بابام هم کربلا نرفته بودبه حضرت رقیه گفتم خودت بابایی منم عاشق بابام کاری کن بابام بیاد پیش بابات یه هفته مونده  به اربعین شوهرم بی مقدمه اومد گفت جمع کن بریم کربلا برا اربعین خودم وهمسرم رفتیم یه ماه بعدش مامان وبابام رفتن

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
نذر حضرت ابوالفظل ....من واس دو نفر نذر کردم هم خواهرم‌هم همسایمون....خدا ب خواهرم ی پسر داد اسمشو گ ...

منم نذر حضرت ابواالفضل کردم امابازم بچم مرد 

شاید دل تو خیلی پاکه 

میتونی یک نذر کوچیک هم برامن بکنی 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
منم نذر حضرت ابواالفضل کردم امابازم بچم مرد  شاید دل تو خیلی پاکه  میتونی یک نذر کوچیک ه ...

دعات میکنم‌گلم 

2706