2733
2734
عنوان

عزیزانی که استرالیا زندگی می کنند. سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 86 پست
وسایل بزرگ‌مثل یخچال و .....ببر

😆لباسشویی ام حتما ال جی بخر 

با هواپیما هم بار بزن

و ما محتاج یک  حال خوب و یک اتفاق خوب غیر منتظره ایم 🖤🥀خداحافظ دوستان نی نی سایتیم 👋🪷🫂         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من انتاریو کانادام

اوووووه🙋🙋🙋🙋🙋 سلام کانادایی

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731
گلم زعفران بخر حتما زیادـ لباس بخر.. 

لباس 😕خو مگه اونجا نیس؟ 

زعفرون برا چی؟ 

و ما محتاج یک  حال خوب و یک اتفاق خوب غیر منتظره ایم 🖤🥀خداحافظ دوستان نی نی سایتیم 👋🪷🫂         
زعفران براچی ب چ دردش میخوره

اگه یه زمان باردار شد ماه های آخر درد زایمانش نگرفت 

بخوره ، میگن برا زایمان راحت خیلی خوبه 😁

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
حالا بیا یه راهنمایی خوهرانه بکن     من خودمم کره زندگی میکنم این همه ناز نداره   ...

ای جان.عزیزم میخاما ولی صدام نمیرسه بت.از اینجا تا کره خیلی دوره آجی  

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴

داروهای گیاهی حتما ببر... مثل تخم شربتی.. خاکشیر و چیزایی که همیشه به عنوان داروی گیاهی استفاده میکنی

مثلا نعنا خشک... سبزی های خاص مثل شبزی قورمه سبزی خشک.. زعفران.. 

اما لباس یادت نره... ایران به مراتب ارزونتره

2706