2733
2739
من از یه خانمی شنیدم که یه وقت دوباره تلفنی یا اینترنتی با پزشک مورد نظرت بگیری میتونی تغییرش بدی ح ...

دکترم ویدا عمید بود گفتن مرخصی گرفته تا عملتم نمیاد نوبت فرانک رحیمی رضائی رو دادن حالا موندم عوضش کنم یا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترم ویدا عمید بود گفتن مرخصی گرفته تا عملتم نمیاد نوبت فرانک رحیمی رضائی رو دادن حالا موندم عوضش ک ...

من شنیدم دکتر رضایی هم دکتر خوبیه.

اما اگر بخوای عوض کنی میتونی اینترنتی ساعت ۱۲ شب ب بعد با هر کی ک دلت میخواد وقت جدید بگیری

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
چه بد یعنی ممکنه دکتر موقع عمل نباشه😒 من دکتر مهیار و معصومی رو خیلی تعریفشونو شنیدم بقیه رو نمی ...

والا منم جا خوردم وقتی دیدم رفته تعریفش خیلی شنیده بودم که انتخابش کردم ولی متاسفانه...

من شنیدم دکتر رضایی هم دکتر خوبیه. اما اگر بخوای عوض کنی میتونی اینترنتی ساعت ۱۲ شب ب بعد با هر کی ...

آخه از طرفی میترسم نوبت بگیرم بعد دوباره داستان بشه الان تو ماه آخر اصلا موندم چیکار کنم 

آخه از طرفی میترسم نوبت بگیرم بعد دوباره داستان بشه الان تو ماه آخر اصلا موندم چیکار کنم 

نگران نباش

کلاساتو کامل رفتی؟

ی دکتر انتخاب کن .بقیشو بسپر دسته خدا.قراره سز بشی؟

2738
نگران نباش کلاساتو کامل رفتی؟ ی دکتر انتخاب کن .بقیشو بسپر دسته خدا.قراره سز بشی؟

آره رفتم یه جلسه دیگه گفته باید برم.آره سزارین هستم.دیگه پیش همین میرم دیگه ۳هفته دیگه زایمانمه کاری نمیتونم بکنم

طبیعی هستم دکتر همایون پور اما دکتر همایونپور چون دستش مشکل داره مریضاشو خودش نمیتونه عمل کنه

ایشاالله سلامتی زایمان کنی عزیزم .ساک بیمارستانو بستی خیالت راحته؟من یه چیزایی برداشتم ولی هیشکی درست نمیگه میلاد چه چیزایی میدن چه چیزایی لازمه ببری

ایشاالله سلامتی زایمان کنی عزیزم .ساک بیمارستانو بستی خیالت راحته؟من یه چیزایی برداشتم ولی هیشکی درس ...

من ساکمو بستم.تمام وسایل موردنیاز خودمو برداشتم.اما میگن اونجا ی ساک بچه میدن ک اختیاریه میتونی قبول کنی و هزینشو حساب کنی ک لباس و ی چندتا پوشک و اینجور چیزاست.

ایشاالله سلامتی زایمان کنی عزیزم .ساک بیمارستانو بستی خیالت راحته؟من یه چیزایی برداشتم ولی هیشکی درس ...

شما ک سز داری حتما شیاف و نسکافه تو وسایلت بزاررعزیزم

من ساکمو بستم.تمام وسایل موردنیاز خودمو برداشتم.اما میگن اونجا ی ساک بچه میدن ک اختیاریه میتونی قبول ...

اگه اختیاری باشه که خیلی خوبه ولی من شنیدم میدن باید خرید و وسایل اتاق عمل هست با یه دست لباس نی نی و پوشک برای خودمون من لوازم ضروری رو برداشتم یه چیزایی برای نی نی هم تکمیل برداشتم