2752
2734
من متاهلم و بهم برنخورد و اومدم چون حس کردم باید جالب باشه زن و مرد حرف هاشونو به هم بزنن مودباااانه ...

اونایی که این مدلی ازدواج کردن و تاپیک میزنن شاید ده درصد کاربرای سایت هم نباشن ما نباید به همه متاهلا نسبت بدیم رفتار اونا رو که

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
ریشه در جداسازی جنسیتی از طفولیت داره؟؟

بله دقیقا وقتی از بچگی حتی مهد کودئک استخر مدرسه همه و همه از هم جداست از بچگی تو گوشمون محرم نامحرم میخونن مشکل ایجاد میشه چون بچه فرک میکنه حتی پسر همسایه شون که ممکنه ده سالش باشه بهش نامحرمه و ذهن بچه طوری نیست که معنی دفقیق نامحرم رو بفهمه بیشتر ازش میترسه و این ترس همچنان تا بزرگسالی باهاش می مونه و وقتی تو خانواده هامون دختر حق نداره تنها جایی بره و پسر همه جا میره یک جور ضعف و کینه هم بوجود میاره که همه و همه جمع میشه با مزخرفات دینی به خوردمون میدن و میشه مشکل ریشه ای که حتی تو ازدواج ممکنه به بدترین شکل خودشونشون بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اونایی که این مدلی ازدواج کردن و تاپیک میزنن شاید ده درصد کاربرای سایت هم نباشن ما نباید به همه متاه ...

بله درسته ولی دیدم حرفهایی که بقیه کاربرا به اون استاتر به اصطلاح برای کمک می زنن و تو وجود حرفهاشون نه تجربه ای هست نه دانشی و نه لطفی

قبول دارید بین قشرتحصیل کرده هم بیشترشون بی تفاوت شدن ؟

بله چون قشر تحصیل کرده میفهمن این مسایل غلطه و ادامه ش نمیدن ولی همچنان انگار تو ذاتمونه این حرف ها غیرت های الکی حرف های الکی ببینید ماها بیسوادهای کتابخونیم یعنی فقط کتاب رو طوطی وار میخونیم و هیچ درکی ازش نداریم که چی میگه  و چی میخواد سیستم اموزشی هم خدای مشکله ریشه اگه درست نشه حتی اون قشر باسواد یا پولدار هم نمیتونن زندگی درست داشته باشن الان شاید بعضی از پولدار ها یا باسواد ها با فرهنگ بودن و بافرهنگ شدن رو با فاحشگی و هرزگی اشتباه گرفتن و میشه راحت تو فضای مجازی دید

قبول دارید بین قشرتحصیل کرده هم بیشترشون بی تفاوت شدن ؟

چون دغدغه ها ومشکلات زندگی  صد برابر شده  هرکسی خودش کلی درگیری ذهنی و مشغله داره 

باورت میکنم  باورم کن   تو جان جانان منی 
بله ریشه دوونده 

هرچقدر درگیری ذهنی ومشغله بیشتر باشه  از فکر مباحث دیگه میای بیرون متاسفانه بی تفاوت تر میشه  اونموقع است که .......

باورت میکنم  باورم کن   تو جان جانان منی 

اگه مشکلات مالی کم می شد اگه اینهمه دغدغه پول و خونه و  ازدواج و این چیزا نبود راحت میشد مردم رو به سمت با سواد شدن برد ولی وقتی اینهمه مشکلات حتی اجازه این رو نمیده یک خانواده در کنار هم باشن چه برسه به با سواد شدن و صد البته این مشکل هم ریشه ایه و از فتواهای صد من یه غازو حرف های دینی میاد و تا اینها باشه کشور وضعش بدتر میشه و بهتر نمیشه