2733
2739
عنوان

بعد از ده روز برگشته میگه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تاپیک قبلی بچه ها این همه گفتن این مورد مناسب نیست با اون همه مشکلاتش اما تو هنوز درگیرشی!!!! خوب وقتی به حرف بچه ها اینجا گوش نمیدی چرا میای از بقیه مشورت میخوای؟؟؟ 

2731
2738
ب اونم گفتی میخای جدا شی ببین تحت هیچ شرایطی خونه جدا نمیگیره؟

نه نمیگیره...ن فک میکنه مثه دفه های پیش میاد برم میداره منم هلک هلک پش سرش راه میرفتم برم ک بدتربشه وضعیت...ولی اومد بابام بیرونش کردجیگرم خنک شد😂دیگ فهمید این حنادیگ ازاونا نیس😈پی امم داد به خط مامانم بلاکش کردم😄

نه نمیگیره...ن فک میکنه مثه دفه های پیش میاد برم میداره منم هلک هلک پش سرش راه میرفتم برم ک بدتربشه ...

منم چهار ساله با خانواده شوهرم زندگی میکنم کاملا درکت میکنم.

شوهر منم مثل توعه.وابسته ب پدرمادر

بیماری اعصاب هم داره 

تاپیک قبلی بچه ها این همه گفتن این مورد مناسب نیست با اون همه مشکلاتش اما تو هنوز درگیرشی!!!! خوب وق ...

بخدا اصلا خوشم نمیاد ازش. اون موقع ها حالم بد بود. اتفاقا بخاطر اینکه بسوزونمش و خودم از این حال و هوا در بیام با یه فتبالیس دوست شدم تو عمارات بازی میکرد خخخیلی خوب و باحاله فقط اینش بده که دقیق هم سن هستیم. هررر روز واسم گل میخره خیلی خوبه. داییم تو استادیوم آزادی هستن. من رفتم اونجا فوتبالیست ها خیلی میان اونجا. بخدا تازه انقدر زشت و بد رفته بودم داغون و حالمم چون بد بود. این یه مامانش دکتر بود دهن منو سرویس کرد انقدر گفت این پسر خواهرش دندونپزشکه میخواد رایگان ببره دندونام لمینیت فک بالا گفت فک پایینتم بکن و بالا رو هم باید ترمیم کنم. بخاطر پول و اینا نمیگما بخدا. خیلی تلاش میکنه که ازش خوشم بیاد واسم جذابه. این آشغال تولدمو فقط تبریک گفت. فقط همییییییین. من روز مرد دو هفته قبل از تولد منبود رفتم واسش کارت ماساژ گرفتم ۲۴۰ تومن

استارتر یه حرفی بهت میزنم تا عمر داری یادت باشه

من راهیو که تو رفتی قبلن رفتم ...مسیر خیلی خیلی سخت و پرپیچ و خمیه ...تحت فشار خانوادت قرار نگیر و عمر خودتو تباه نکن ..برای خودت ارزش و شخصیت قایل شو وگرنه فردا با یه بچه با حالت افسرده و وعصبی گیر کردی و نه راه پس داری و نه راه پیش...

در مورد موضوع تاپیکتم بگم بهش بگو خیلی ممنون که باعث شدی بیشتر بشناسمت ...خداحفظ ..خوشبخت باشی و دیگه برای همیشه کاتش کن

احساس میکنم این اقا بجز شما با کسی درارتباط هست و میخواد شمارو دک کنه یا اینکه مشکل شدید شخصیتی داره ...

باشه یا نباشه دیگه مهم نیست. من اشتباه کردم که زیادی بهش رو داد وگرنه اون اوایل یکم دیر جواب میدادم خود جوش یهو میگفت گوه خوردم. بخداهیچ به هیچی ها خوابم میبرد یا دیر جواب میدادم فکر میکرد از چیزی ناراحت شدم. ببینچقدر روز دادم به این مرحله رسید

2706