2733
2739
عنوان

بیاید چهارتا ویژگی مثبت شوهرتون رو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 31 پست

۱ مهربونننن

۲ دست دلباززز پول دستش باشه خسیس نیس

۳ هرچی من بگم اکثریت انجام میده و طرفدار منه توخونوادش

۴ عشقه دیگه قهرم باشیم بزور همون روز یکاری میکنه اشتی  کنیم یا میشنه گریه میکن کلا همون روز اشتی میکنیم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهربون .بعضی اوقات از این مهربونیش سواستفادع میکنم  

به فکر خرید خونه هست و بعضی چیزا رو که من فراموش میکنم ایسون بیاد دارن .

زن دوسته.

بعضی وقتا تو کار خونه کمک میکنن.جارو کردن پارکینگ.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2740
دست شما درد نکنه عزیزم من گفتم ویژگی مثبت تو داری اشتباه میزنی چرا قیمه ها رو میزی تو ماستا😅😂

مهربون دست ودل باز ساده دست بزن نداره تو دار اونیکی ها خصوصیات بد در کل میخوام بگم هیچ کس خوشبخت کامل نیست😊😊

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
مهربون دست ودل باز ساده دست بزن نداره تو دار اونیکی ها خصوصیات بد در کل میخوام بگم هیچ کس خوشبخت کام ...

ولی ما باید سعی کنیم فقط ویژگی های مثبت رو ببینیم و دیده ی خطا پوش داشته باشیم

ولی ما باید سعی کنیم فقط ویژگی های مثبت رو ببینیم و دیده ی خطا پوش داشته باشیم

اوکی ولی در کل هرکی ناقیصی داره 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
اوکی ولی در کل هرکی ناقیصی داره 

می‌دونم ولی میخام دیده ی خطا پوشمون تقویت بشه..

بروز حضرت مسیح با یک سری از حواریون میرفتن بعد یه سگ مرده دیدن گوشه ی جاده یکی حواریون گفت اه چه بوی کثافتی میاد ولی حضرت مسیح گفتن چرابجای این بو به دندان سفید سگ نگاه نمیکنی؟ ببین چه دندان سفیدی دارد ما باید تلاش کنیم که بجای دیدن بدی های افراد ویژگی های مثبتشون رو ببینیم