2733
2739
عنوان

کسایی که الان حال دلشون خوبه بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 47 پست
چقدر خوب انشالله اتفاقای خوبی تو زندگیتون  بیفته😍😍من چند تامشکل بزرگ دارم  که زندگیم &nb ...

یه اتفاق خوب ساده که ربطی به مشکلت ندارن مثلا صبح پاشدم هوای صبح عالی بود روزم رو ساخت به همین آسانی!

منم حال دلم خوبه چون دارم رو حودم کار میکنم مثبت فکر کنم فکرای منفی و حال بهم زنو از سرم دور میکنم. 

من عاشق خدام خیلی دوسش دارم از صمیم قلبم بهش اعتماد دارم که بهترینهارو برام میخاد 

من عاشق شوهرم و پسرم. و عاشق خانوادم هستم چون همشون خوبن همشون با بدو خوب من کنار میان به خصوص شوهرم و مامانم

و یچیز دیگه دیروز بلیط گرفتیم برا مشهد با دوستمو شوهرش که مطمعنم خیلی خوش میگذره

BabyFetus Ticker

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهم بگو صبح صبحانه چی خوردی؟

هیچیئیی😄نیمرو کردم برا بچم..خودم چایی فقط...دپرسم..

من برم تا انرژی همه رو منفی نکردم

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
2731
تورو خدا دعا کنید منم دلم خوش بشه    

فقط اگه به خدا اعتماد کنی از صمیم قلبت حال دلت خوب میشه به خدا خدا خیلی خوبه فقط منتظر اینه که ماهمه چیو بهش بسپریم تا همه کار کنه 

BabyFetus Ticker
فقط اگه به خدا اعتماد کنی از صمیم قلبت حال دلت خوب میشه به خدا خدا خیلی خوبه فقط منتظر اینه که ماهمه ...

آخه ما یک چیزی میخاستیم بخریم هی گفتیم حالا بزار باشه بعد حالا قیمت اون چیز شده چن برابر ومن دارم قطره قطره آب میشم

هیچیئیی😄نیمرو کردم برا بچم..خودم چایی فقط...دپرسم.. من برم تا انرژی همه رو منفی نکردم

نرو من باید حالت رو خوب کنم😍😍😍پس یه پسر داری!چه چقدر تو خوشبختی ...خدا بهت یه پسر سالم داده میدونی پسر پشتیبان مادرشه😍😍😍

2740
نرو من باید حالت رو خوب کنم😍😍😍پس یه پسر داری!چه چقدر تو خوشبختی ...خدا بهت یه پسر سالم داده میدون ...

اره خداروشکر دارمش..نبود تنهایی دق میکردم..روزی هزار بار میگم خداروشکر بخاطر وجودش ..

هستم دوستم...

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
آخه ما یک چیزی میخاستیم بخریم هی گفتیم حالا بزار باشه بعد حالا قیمت اون چیز شده چن برابر ومن دارم قط ...

فقط همین ببین از ضررای اقتصادی زیادم ناراحت نشو میدونم سخته ولی بدون بعضی ضررای اقتصادی از ضررای جانی جلوگیری میکنه. دیدی ینفر دور از این جمع فوت میشه. اطرافیانش میگن کاش همه مالمون میرفت اینطوری نمیشد ولی همونا اگه همه مالشون بره و عزیرشون نره نمیگن خداروشکر

BabyFetus Ticker
اره خداروشکر دارمش..نبود تنهایی دق میکردم..روزی هزار بار میگم خداروشکر بخاطر وجودش .. هستم دوستم...

پس تو خوشبختی عزیزم..فرزند سالم داری میدونی خیلیا آرزوشونه جای تو باشن تو مادری و چینی ها به ضرب المثل دارن که خدا چون نمیتونست همجا باشه پس مادرا رو آفرید پس تجلی خدایی شاد باش عزیزم بخاطر این

فقط همین ببین از ضررای اقتصادی زیادم ناراحت نشو میدونم سخته ولی بدون بعضی ضررای اقتصادی از ضررای جان ...

وای دقیقا مامانمم همینو میگه اتفاقا شوهرم قبل عید تصادف بدی کرد که اگه کمربند نبسته بود کار تموم بود

آخه ما یک چیزی میخاستیم بخریم هی گفتیم حالا بزار باشه بعد حالا قیمت اون چیز شده چن برابر ومن دارم قط ...

ما سال 90 تمام طلاهامو فروختم.اونموقع طلا خیلی پایین بود 20تومن جور کردطم یه خونه پیش خرید کردیم که کلاهبرداری شد و تموم پولمون رفت. من اولش سپردم دست خدا گفتم خدایا اگه به صلاحه بشه و شدبعضی وقتا خیلی ناراحت میشم میگم خدا به تو سپرده بودم ولی درکل میگم حتمن حکمتی بوده چی بگم والا خدا بخئهتر میدونه خدایا شکرت

BabyFetus Ticker
وای دقیقا مامانمم همینو میگه اتفاقا شوهرم قبل عید تصادف بدی کرد که اگه کمربند نبسته بود کار تموم بود

افرین خوبه به چشم دیدی به خدا من دیدم که میگم شوهر دخترعموم جوون جوون فوت کرد خاهرش همس تو گریه هاش میگفت کاش خونه های ههمون اتیش میگرفت دود میشد ولی اینطوری نمیشد

BabyFetus Ticker
ما سال 90 تمام طلاهامو فروختم.اونموقع طلا خیلی پایین بود 20تومن جور کردطم یه خونه پیش خرید کردیم که ...

آخی شما چقدر انسان منطقی و راضی به رضای خدا هستی انشاالله به حق این ماه عزیز هرچی از خدا میخای بهت بده

2706