2733
2739
عنوان

باردارا چیکار کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 19 پست
وااای نمیتونم بخدا    ..به نظر شما شربت خوبه؟از داروخونه بگیرم؟

دکتر من از اول گفت خوراکی های منیزیم دار بخور. مثل توت فرنگی و پره خشک زردالو انقدر تاثیرگذاره کلا حالت تهوع ت رفع میشه چند روز امتحان کن. من هر دقیقه میخورم

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
دوستم تحمل کن تا چند وقت دیگه خوب میشه منم هفته 14 ام الان خیلی حس خوبی دارم . برای حالت تهوع صبحگاه ...

خیلی ممنون..امتحان میکنم انشالله جواب بده

چه احساسی از این بهتر که هستی...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوری بودم.هر موقع حالت تهوع داشتی ی تکه نون بذار رو شعله پخش کن و بذار رو گاز برشته ک شد بخور ...

خیلی ممنون از راهنماییتون..انشالله خدا نی نی تو حفظ کنه

چه احساسی از این بهتر که هستی...!
دکتر من از اول گفت خوراکی های منیزیم دار بخور. مثل توت فرنگی و پره خشک زردالو انقدر تاثیرگذاره کلا ح ...

اره زرد آلو خشک عالیه..منم امتحان کردم

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
2728
اره زرد آلو خشک عالیه..منم امتحان کردم

من با زردالو . ماست چکیده با نون خشک و توت فرنگی حالت تهوع مو خوب میکنم قرص هم نمیخورم

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...