2737
2739
عنوان

خانوما يه سوال مهم راجب به بيبي چك همراه عكس بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 37 پست
خب بابا گفتم عقدی ک اینقدر استرس داری 

زوده جلو فاميل عابروم ميزه ميكن چ هول بود چ بيكلاسه و خودمونم نميخايم شوهرم بفهمه سكته ميكنه سكته

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده جلو فاميل عابروم ميزه ميكن چ هول بود چ بيكلاسه و خودمونم نميخايم شوهرم بفهمه سكته ميكنه سكته

من چند روز فهمیدم باردارم..من ۷ ماهه ازدواج کردم..ماهم میگفتیم حالا ۳یا ۴ سال دیگه بچه میاریم اما حالاخدا خواسته دیگه ..ینی الان من بیکلاسم😓😓

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
2731
من چند روز فهمیدم باردارم..من ۷ ماهه ازدواج کردم..ماهم میگفتیم حالا ۳یا ۴ سال دیگه بچه میاریم اما حا ...

حالا الان نظر شوهرت جيه

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
حالا الان نظر شوهرت جيه

با اغوش باز استقبال کردیم😁😁اخه چیکار میشه کرد ..اما خدارو شکر همین که بدون درد سر باردارشدم .تو همین سایت چقد مشکل ناباروری هس.من اولش میگفتم استرس دارم میترسم شوهرم بهم میگفت تا منو داری نترس .ماهم تو برناممون بچه نبود حالا حالاها اما خدا خواسته دیگه 😍😍فقط اینو میدونم که به فامیل ربطی نداره😡

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
2738