2737
2734
عنوان

توروخدا کمک دخترم حالش خوب نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 70 پست

شاید واسش سنگین بوده اگه تا یک ساعت دیگه خوب نشد حتما ببرش دکتر دختر منم هی بالا میاورد بردمش دکتر یه آمپول زد همون موقع خوب شد 

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
بالا میاره میخابه قبلش اصلا گریه نکرد یهو بالا اورد

پسر منم ی شب اخر شب اینجوری شد .تا دم صب چن بار بالا اورد بعدش شد اسهال.دکتر بددم گف عفونت روده س .شایع شده.الانم ی هفته س اسهالش هی قطع میشه باز شرکع میشه.ببر دکتر فردا نترس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ویروس جدید اومده که اسهال و حالت تهوع باهم میاد 

چند روزه اسهالم هست ولی بالا نمیاورد تا امشب همشم سوپ بالا میاره

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2731

امشب شامم بیشتر خورد نسبت به بقیه شبا خوشحال بودم داره میخوره دادمش😢

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2738

جو سرده یه کم نبات بهش بده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
دهنشو بشور اب بهش بده اگر ابم بلافاصله اورد بالا ببرش دکتر شاید معدش میکروب گرفته  وگرنه شاید ...

دقیقا ؛اگر آب رو بالا آورد یعنی باکتری های معده اش دچار مشکل شدن

اول باید آمپول ضدتهوع زد

بعد هم اون قطره هه که توش باکتری زنده داره

اسمش یادم نیست

برای بچه ها زیاد مینویسن؛جعبه زرد داره و تو یخچالی هست

با اون سریع خوب میشن

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
اگه دل درد باشه یا سنگینیش کرده باشه چی خوبه بدمش؟؟

عزیزم گفتم که کمی ابلیمو با اب یا سماق با اب هردو برای استفراق خوبن هم مسمومیت

هرچه دادم به او حلالش باد....جز آن دل که مفت بخشیدمش  
ای جونم ، زنده باشه  ببین اگر تب نداره که فعلا جای نگرانی نیست ..... ممکنه تکرار نشه .. ...

ممنون فعلا که خابیده ..رو شکم میخابه به معدش فشار میاد

بچت ویروس گرفته عزیزم الان ببرش یه درمانگاه اگه جایی نیست تا صبح صبر کن بعد ببرش دکتر نخوابی ها ممکنه تب هم بکنه 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2706