2733
2739
عنوان

تاحالا تجربه ی افسردگی داشتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 197 پست
گلم من دارم تحت درمانم بودم ی مدت خوب شدم ولی چون عامل افسردگیم برطرف نشده الان دوباره احساس میکنم ب ...

درسته خیلی خوب و‌ مفید بود از احساس همدردی تون حس خوبی پیدا کردم چون من هم دچار افسردگی و وسواس فکری شدم برای تمام کسانی که مشکل ما رو دارند دعا کنید شاید دعای شما در حق دیگری مؤثر بود.

دوستان به نظرتون وضعیت خواهرم حاده؟؟  میگه به مرگ فک میکنم، از اینکه بعد بابام شاد باشم عذاب م ...

سلام من تازه وارد سایت شدم. و نمی‌دونم الان حال خواهرتون بهتر شده یا نه ، اما پیشنهاد من به شما این هست که تلفنی و حتی تصویری چند بار در روز باهاش صحبت کنید بزارید از احساساتش به شما بگه و احساس همدلی کنید باهاش تا متوجه بشه درکش میکنید ، با لحن خوب و و منطقی از عوارضی که این این حس و حال براش داره توضیح بدهید تا کمی به خودش بیاد و برای بهتر شدنش تلاش کنه ، خودتون این مسئله خواهرتون رو با یک مشاور خوب و دلسوز که واقعا مهارت خوبی داره  در میان بزارید و از طریق پیشنهاد های مشاور به خواهران کمک کنید ، از همسرش بخواهید شرایطش رو درک کنه و متوجه ش کنید که همسرش دچار افسردگی شده و این رفتار و حس و حال اصلا دست خودش نیست و مثل یک بیمار باید درمان بشه. و حتما خواهراتون رو به یک متخصص طب سنتی ببرید چون افسردگی نتیجه غلبه سودا در بدن هست که بدون شک مصرف داروها و توصیه های متخصص طب سنتی خوب و با تجربه خیلی به بهبود حال خواهراتون کمک می‌کنه.

از خدا کمک بخواهید و برای خواهر تون دعا کنید ، سعی کنید امید به زندگی رو برای خواهرتون بالا ببرید و تشویقش کنید به‌ کاری که قبلاً خیلی علاقه داشته و حس خوبی نسبت به آن داشته. و چله زیارت عاشورا و چله شهدا و توسل به ائمه(ع) خیلی کمک کننده س. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم داشتم کارم فقط خواب بود و بی‌حالی. بخدا توکل کردم و بلند شدم. دیگه فکر نکردم. ورزشکردم بزور بلند ...

سلام شکر که بهتر شده حالتون منم دچار افسردگی نسبتا شدید و بدتر از آن دچار وسواس فکری اعتقادی شدم که مثل خوره داره روح و روان و زندگی و اعتقاداتم رو تباه می‌کنه ممنون میشم در مورد این سیدی که گفتید حاجت تون رو داده و نحوه ی دسترسی به ایشون رو توضیح بدهید. 

خدا خیرتون بده