2737
2739
عنوان

بچه هایه چیز خنده دار بگین ،.بتونم بخوابم لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوس داری از قشر پزشک ها یکم صحبت کنیم عزیزم؟🤔🤔

😂😂خدا نکشتت

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
بچه ها چرا با این کاربر اینطوری برخورد میکنید. زشته دل شکستن

چون شعور ندارن .

مردم ایران حقشونه گرونی و بدبختی ...

وقتی فرهنگشون دراین سطحه .

این زن های ببخشیدد بدبخت کم عقل ،.ببخشیدا ،تصوزشون اینه من شوهرم پزشکه خواستم پی بدم ،

و این ها شوهر پزشک ندارن .چون مثل خونواده م پول وپرستیژ اجتماعی براشون مهمه ،.

خب بیاین این شوهر تحفه ی منو ببرید برای خودتون ،واللا به خدا .

البته من دیگه برام مهم نیس ،.یکی نفهمه .من چرا ناراحت بشم به درک ،.

2740

😐😑خوابم نمیبره شوهرم میگه مثل این معتادایی😂😂😂روزا خماررر شبا نعشه😂😂😂واییی اینقد خندیدم اخه من روزا خوابم شبا بیدار همه به دلخواه خودشون اسم گذاشتن روم مامانم اینا میگن خاله جغده😂😂😂شوهرم میگه معتاد😂😂😂خانواده شوهرم میگن از ما بهترون😂😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
چون شعور ندارن . مردم ایران حقشونه گرونی و بدبختی ... وقتی فرهنگشون دراین سطحه . این زن های ...

وا،،،من که گفتم بیا قلقلکت بدم بخوابی چیکار به شوهرت داشتم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

میگم بچه ها کیا باردار بودن ولی به کسی نگفتن یه جز خانواده ی شوهر و خانواده خودشون ؟

من نگفتم😲😖😫امشب مهمون داشتن منم ۴ ماهم شده رفتم اونجا هی میگن توکه شکم نداشتی این چیه منم هی نفسمو حبس میکردم میگفتم کجا ندارم که😂😂😂ولی نمیشد مخفیش کرد لامصب من مانتومو پوشیدم الکی گفتم سردمه😐هی گفتن تپل شدی و نمیدونم باسنت بزرگ تر شده😐😑اصلن یه وضعی

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2706