2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از حرصش با حرص میگفت آره تقصیر منه میخوای پاتم ببوسم بعد پامو بوسید😨

وقتی کتکت زدچیکارکردی؟الان تاپیک قبلیتوخوندم دیدم نوشتی کتکت زده.اونوقت جاریت چیکارکرد؟شوهرت ازت معذرت خواهی نکرد؟

وقتی کتکت زدچیکارکردی؟الان تاپیک قبلیتوخوندم دیدم نوشتی کتکت زده.اونوقت جاریت چیکارکرد؟شوهرت ازت معذ ...

نه هیچ وقت نمیکنه میدونه جاییو ندارم بابامم از اون بدتر خیلی از شوهرم بداخلاقتره

2738
نه هیچ وقت نمیکنه میدونه جاییو ندارم بابامم از اون بدتر خیلی از شوهرم بداخلاقتره

غصه نخور بهتری کسی که میتونی داشته باشی خداست.ایشالاه مشکلت حل میشه ولی اگه خانوادت حمایت کنن بهتره بازم اگه راهی هست با اونا صحبت کن

غصه نخور بهتری کسی که میتونی داشته باشی خداست.ایشالاه مشکلت حل میشه ولی اگه خانوادت حمایت کنن بهتره ...

مرسی عزیزم همین که اینجا بدون ترس درددل میکنم حالم بهتر میشه

من تو شوخی خیلی شوهرم و نیشگون میگیرم بعد یه بار حواسم نبود جلو مادر شوهرم،شوهرم رو نیشگون آنچنانی گ ...

خخخخخ حقشونه  مادرشوهر من خیلی حساسه منم اهمیت نمیدم وقتی نیشگون میگیرم کلی غر میزنه منم ی دونه میزنم پشت شوهرم جیگرم حال میاد

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2706