2733
2734
عنوان

شوهر دوستم بهش خیانت کرده من چی بگم بهش چی درسته

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 34 پست
حالا شما از کجا مطمئنی با کسی رابطه نداره؟؟؟؟  کسی که به زنش وفادار باشه با یه فاحشه چکار داره ...

واقعا خودم اعتقادم همینه خیانت تو ذات ادمه ...اما دلم برای دوستم کبابه میخوام کمکش کنم مثل خواهرمه 

اینکه فقط بگیم خیانت کرد که دردی ازون دختر دوا نمیشه باید دنبال راه حل بود..منم این راه بنظرم اومد...انشالله که زندگیش روبراه بشه

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسکرینم داری؟ بزار ببینیم بهترنظربدیم

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
2731

خب عزیزم یا بمونه و بسوزه یا نمونه و بسازه

این راهشه

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...